Portal znany-ksiegowy

piotrtalikos
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:05 am

Portal znany-ksiegowy

Post autor: piotrtalikos »

Chcę otworzyć działalność gospodarczą i pracować w końcu na własny rachunek. Co sądzicie o wejściu w biznes internetowy i sprzedaż produktów przez internat? Myślicie, że będzie to opłacalne? Obecnie jestem na etapie szukania księgowego, który wytłumaczy mi jak zrobić to krok po kroku. Znalazłem stronę znany-ksiegowy/pl/ która umożliwia porównanie cen kilku księgowych w każdym mieście. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi i czy znaleźli dla was dobre biuro rachunkowe. Będę wdzięczny za waszą pomoc w tym temacie.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: Pańcia »

Otwierając własną działalność, bardzo dobrze jest zatrudnić dobrego księgowego. Trzeba jednak myśleć też o tym by samemu lekko chociaż poszerzać taką wiedzę. Warto czytać takie blogi goldentax/com/pl/blog/34-ryczalt-od-przychodow-ewidencjonowanych.html by trochę bardziej poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: marysia8383 »

Sklep internetowy teraz to na pewno dobry pomysł. Pamiętaj o powiadomieniach push. Teraz pewni nic ci to nie mówi, ten blog rozjaśni temat adnext/pl/blog/powiadomienia-push/. Po pandemii tez na pewno biznes sie opłaci, większość osób teraz kupuje on-line.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: nata29 »

Koniecznie poczytajcie sobie czym jest biała lista podatników VAT. Funkcjonuje od niedawna, ale jeśli nie będziecie z niej korzystać, bo możecie narobić sobie wielu problemów. Warto więc dowiedzieć się więcej na temat obowiązujących przepisów i oczywiście powinności jakie na nas nakładają. Taka wiedza na pewno się przyda, gdy prowadzimy swój własny biznes.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: magiczna »

Ważne, żeby w biznesie mieć właśnie odpowiednie rozwiązania. Ja to myślę, żeby być freelancerem,

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: daga »

Ważne, żeby w biznesie mieć właśnie odpowiednie rozwiązania. Ja to myślę, żeby być freelancerem,
A widzisz, nie tylko Ty masz takie marzenie. Od kiedy przeczytałam tutaj tomaszow/pl/2018/06/19/zalety-bycia-freelancerem/ , jak tak naprawdę to wszystko może wyglądać, to sobie powiedziałam, że dość etatu. Naprawdę, ja chcę mieć własną firmę tego rodzaju. Sama sobie będę wybierać współpracowników, to mi pasuje.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: Dominiśka »

Właśnie ja nie tak dawno postawiłam na dobry system do współpracy z klientami oscbr/pl/ . Dodatkowo też dużym plusem jest to, że zabezpiecza od przed błędami i mandatami także jestem zadowolona z wyboru

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Portal znany-ksiegowy

Post autor: zuzula12 »

Warto krozystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych z księgowością.

Stres i wypalenie zawodowe szkolenie

ODPOWIEDZ