Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: kobietki33 »

Wiecie co, Jak już rozmawiamy o ekologii, wiecie że każda firma powinna zgłosić emisji gazów i płynów do powietrza jeżeli takowe występują? Wiąże się to z dużymi sankcjami, jeżeli nie zostanie o tym poinformowany urząd czy odpowiednia firma. Polecam wam w wolnej chwili zerknąć sobie na stronę ekomeritum/pl/zgloszenie-emisja-gazow-i-pylow-do-powietrza/ ponieważ tam można znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat.

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: zuzula12 »

Poprzez drobne zmiany możemy zadbać o własną planetę. Poszukujecie w jaki sposób możecie to zrobić? Według mnie zakup wielorazowych torb to dobry początek. Polecam Wam Torby materiałowe , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę związaną z torbami bawełnianymi.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: Aśka »

Potrzebne mi będzie doradztwo środowiskowe. Czy możecie kogoś mi polecić ? Słyszałam dużo pozytywnych opinii o firmie Ekolog, która oferuje profesjonalny outsourcing środowiskowy. Zapewniają fachowe doradztwo i nowoczesne metody. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć na developer-forum-gliwice/com/doradztwo-srodowiskowe-wroclaw :)

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: furka »

Dla mnie ekologia jest bardzo ważna i doceniam firmy, które przykładają do tego uwagę. Jeśli szukacie strony gdzie możecie dowiedzieć się więcej na temat dbania o środowisko, polecam zaglądać na pszczolamusibyc.pl. Ciągle czymś mnie zaskakują :)

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: jankat »

Jest bardzo ważna. Jedyne z czym mam problem to ze sprawozdaniami... Na szczęscie mam fachową pomoc https://projectzerowaste.pl/sprawozdani ... rodowiska/ ;)

ODPOWIEDZ