Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: Tyczka »

Ekologia w firmie - jest dla was ważna?
Czy jak prowadzicie własne firmy to stosujecie w nich jakieś rozwiązania prośrodowiskowe, ekologiczne,
czy tylko słowa, słowa?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: imma34 »

U nas w firmie szef na hopla na punkcie różnych eko rozwiązań,
ale akurat to taka dobra dusza jest, co to każdemu kotu pomoże, psiakowi, nawet wiewiórki zimą dokarmia,
więc nie dziwię się, że i w firmie wprowadza nap linie ekologicznej produkcji, recykling, nawet papier do drukarek kupuje jak najmniej plastikowy. Ostatnio stawia też na etykiety ekologiczne na produkty (u nich zamawiamy: eticod/pl/etykiety-ekologiczne/ ) więc można powiedzieć, że firma mała, ale do prośrodowiskowych klimatów mocno się przykładamy

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: Majka_ »

Dla mnie jest bardzo istotna. Kupuję do firmy wiele ekologicznych produktów w tym środki czystości, filtry do kawy, worki na śmieci i inne artykuły do sprzątania multi-branch/pl/17-sprzatanie na tej stronie wszystko można znaleźć w świetnych cenach. Produkty są bezpieczne dla środowiska a jednocześnie dobrej jakości. Do tego segregujemy też śmieci i założyliśmy panele fotowoltaiczne.

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: zuzula12 »

W jaki sposób staracie się dbać o nasze środowisko? Prowadzę własną lodziarnie i korzystam z produktów z oferty galago/pl/kubki-do-lodow/ . Na stronie znajdziecie najróżniejsze ekologiczne opakowania do lodów i innych produktów.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: bastylia »

Ekologia jest ważna zawsze i wszędzie. Ja nawet w domu stosuję rozwiązania ekologiczne a także kupuję wyłącznie ekologiczne środki czystości w tej ekodrogeria/pl/dom drogerii internetowej.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: emeraldlady »

Dla mnie jest to bardzo ważne, dlatego staram się nie zużywać na przykład dużo papieru. Ostatnio zastanawiałam się jaki papier do drukarki będzie dla mnie najlepszy, bo w sumie wiele go nie zużywam, więc mogę bardziej postawić na jakość. Co o tym sądzicie? Zauważyłam, że większość dokumentów i tak trzymam na dysku, więc drukowanie jest bardzo ograniczone.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: brukselka »

No jasne, ze jest wazna :) my planujemy skorzystac z audytu w zakresie ochrony srodowiska, bhphaczkowska/pl/ ta firma cos takiego organizuje. Chodzi przede wszystkim o to jaki wplyw ma przemysł na nature i co mozna zrobic, polepszyc, aby wdrozyc startegie odpowiedzialnosci spolecznej

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: modnisia34 »

Oczywiście że jest ważna bo jak nie zaczniemy o to dbać to się sami potrujemy dlatego warto zapoznać się z propozycjami jakie ma do zaoferowania firma respect energy. Jako jedyni na rynku sprzedają wyłącznie zieloną energię elektryczną w 100% wytworzoną z odnawialnych źródeł. Kupując od nich nie tylko masz atrakcyjną stawkę ale nie zostawiasz śladu węglowego.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: Dominiśka »

Tak ekologia jest bardzo ważna. Mój mąż pracuje jako pilarz i od jakiegoś czasu używa tylko i wyłącznie paliw alkilatowych od warter.pro/ . Nie wytwarzają żadnych substancji szkodliwych i również dbają o żywotność sprzętów

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Ekologia w firmie - jest dla was ważna?

Post autor: mitril »

W przemyśle warto jest zadbać o odpowiedni stan instalacji sprężonego powietrza i skorzystać z porad z artykułu joblife/pl/roznosci/instalacje-sprezonego-powietrza-a-energooszczednosc/. Odpowiednie działania nie tylko wygenerują oszczędności, ale też wesprą działania służące ochronie środowiska.

ODPOWIEDZ