Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: yoolka »

Hej wszystkim. Zaczynam niebawem nową pracę i własnie dostałam skierowanie na badania medycyny pracy. Gdzie można je szybko wykonać w Warszawie ? Bardzo dziękuje za informacje :)

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: xiao »

ja to miałam tak, ze dostałam to skierowanie i od razu kadrowa umówiła mi wizytę w centrum medycznym, z którym współpracują także nie musiałam szukać niczego na własną rękę.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: haanka »

też ostatnio szukałam i koleżanka poleciła mi Medivitę na Mokotowie. To taka kameralna przychodnia, tu badania związane z medycyną pracy można zrobić w ciągu 1 dnia.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: yoolka »

oo dziękuje bardzo za namiar, chętnie skorzystam. a mają tu na miejscu wszystkich lekarzy jak okulista czy neurolog? Czy tego samego dnia co badania otrzymuje się też zaświadczenie dla pracodawcy ?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: haanka »

tak, masz tu wszystkich lekarzy spokojnie :) dogodne terminy, sympatyczna obsługa. wszystkie formalności załatwisz tu w ciągu jednego dnia :) i to bez kolejek czy zbędnego czekania.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: yoolka »

raz jeszcze dzięki za info :) teraz co prawda tradycyjna wizyta nie jest możliwa ale przychodnia świadczy pomoc w zakresie telemedycyny, korzystałam z teleporady w kwestii medycyny pracy własnie :) ogólnie jestem pod wrażeniem - uzyskałam wyczerpująca odp na wszystkie pytania, obsługa mega sympatyczna i sprawna. Na pewno się do nich wybiorę po tym wszystkim :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: haanka »

o widzisz jak sie złożyło ? Nie zostawiają pacjentów samym sobie i jak widac pomagają w takim zakresie w jakim tylko jest to możliwe :) to świadczy tylko o poziomie leczenia w tym miejscu :)

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: dixii »

ja byłam kiedyś u neurologa w tej przychodni, a moja córka leczyła się przez jakiś czas u stomatologa, który tu przyjmuje :) miejsce rzeczywiście godne polecenia, traktują tu pacjentów z szacunkiem, świadczą usługi na wysokim poziomie.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: Tiburowski »

Hej wszystkim. Zaczynam niebawem nową pracę i własnie dostałam skierowanie na badania medycyny pracy. Gdzie można je szybko wykonać w Warszawie ? Bardzo dziękuje za informacje :)
Jeśli chodzi o Warszawę to nie jestem w stanie pomóc, ale w przypadku osób z okolic Szczecina, którzy szukaliby tego typu usług, to polecam centrum medyczne Profi-Med w Goleniowie profimed/pl/poradnie-specjalistyczne.html . Wraz z rodziną korzystamy z usług właśnie tej przychodni. Świadczą wszelkie usługi z zakresu opieki podstawowej, jak i specjalistycznej na najwyższym poziomie.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Gdzie sprawnie zrobić badania medycyny pracy (Wawa)

Post autor: haanka »

fajnie, ze powstał ten wątek :) myśle, ze nie jedna osoba skorzysta z tych informacji :) ja sama wybieram się niebawem do stomatologa, w MediVicie oczywiście :)

ODPOWIEDZ