Ile kosztują etykiety?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Ile kosztują etykiety?

Post autor: Tyczka »

Wiecie jaki jest koszt etykiet samoprzylepnych na opakowania szklane? Np. ile trzeba zapłacić za 1000 szt?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Ile kosztują etykiety?

Post autor: imma34 »

Pewnie nigdzie się nie dowiesz jaki jest koszt za 1000 szt bo to zależy od wielkości etykiety, wybory techniki druku, materiału, z którego ma być wykonana, itp.
Mogę podpowiedzieć ci drukarnię ze Śląska, której specjalizacją jest druk etykiet samoprzylepnych eticod/pl/
Skontaktuj się z nimi to na pewno szybko zrobią wycenę, a później sprawdź jeszcze jedną lub dwie inne drukarnie i wtedy dokonasz wyboru :)

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Ile kosztują etykiety?

Post autor: emeraldlady »

A chodzi Ci o druk UV? Nie mam pojęcia kogo mogłabym Ci polecić ani jaki jest tego koszt, ale taki typ druku w przypadku etykiet, koszulek czy innych powierzchni wydaje się być najlepszym rozwiązaniem ze wszystkich. Skąd jesteś? Szukasz raczej czegoś w okolicy czy jest Ci to obojętne i i tak wybierasz opcję wysyłkową? Jeśli ta druga opcja, to chyba niedługo będę mogła kogoś polecić :)

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Ile kosztują etykiety?

Post autor: wiktoriaula »

Wszystko zależy od tego na czym wam zależy. Pamiętajcie, aby korzystać z firm, które w tej kwestii posiadają wiedzę oraz doświadczenie. Na stronie ekorol.info/ możecie dowiedzieć się jaką ofertę posiada firma, która cieszy się świetnymi rekomendacjami na rynku. Wszyscy zatrudnieni pracownicy są specjalistami z ogromnym doświadczeniem w poligrafii, obsłudze klienta, logistyce, księgowości i grafice komputerowej, więc możecie im zaufać.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ile kosztują etykiety?

Post autor: Dominiśka »

Jeśli chodzi o etykiety samoprzylepne A4 to jak najbardziej mogę polecić wam neopak.waw/pl/arkusze-samoprz-4-100ark-105x148-5mm-adm.html . Tutaj oferta jest naprawdę dobra, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ile kosztują etykiety?

Post autor: zuzula12 »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę outsourcing pozycjonowania , na której znajdziecie ofertę profesjonalnego sklepu internetowego z produktami SEO. Jest to sklep, z którego oferty sam korzystam, ponieważ cenie sobie jakość w rozsądnej cenie.

ODPOWIEDZ