Kolejne USG czy to bezpieczne?

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: aldona »

Jak dla mnie Usg powinno się wykonywac raz miesiąc lub nawet dwa, a jak szukacie gabinetu usg to polecam zapoznac się z ofertami z tej strony gabinetusg/com/pl/ jest to prywatny gabinet i wykonują szereg badań. Do tego mają bardzo przystępne ceny za badania.

Grażyna29
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2020 10:34 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: Grażyna29 »

Wszystko jest bezpieczne jeżeli wykonuje się takie USG u kogoś kto ma pojęcie jak powinno się wykonywać dane badanie. Ja polecam wam terapia.lodz/pl poniewaz jest to klinika która ma ponad 30-letnie doświadczenie. Ja zawsze korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: Aśka »

Ja własnie sie zastanawiałam nad tym ostatnio - kiedy usg w ciąży ? musze iść zrobić te badania, bo widzę, że juz czas, a też chce mieć pewność czy maluszek sie dobrze rozwija.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: camio »

To całkowicie bezpieczne, nie ma się czym przejmować. Przy okazji wizyty warto spytać lekarza o oznaki porodu, bo w każdym przypadku mogą się nieco różnić.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: maleńka »

Jeśli Twój ginekolog powie, że musisz wykonać kolejne badanie to najwyraźniej uważa że tak powinno być. Czasem lepiej zrobić kilka badań więcej, ale mieć pewność że wszystko z dzieckiem jest w porządku. Żeby takie badania były bardziej znośne i nie dawały takiego dyskomfortu to zaczęłam stosować żel feminum, który naprawdę okazał bardzo pomocy w takich sytuacjach.

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: mamonka »

Na pewno ważmy elementem jest wykonanie badań prenatalnych przez kogoś doświadczonego, kto dokładnie potrafi ocenić czy dziecko nie jest w żaden sposób obciążone żadnymi chorobami genetycznymi. Wiem że jedną z takich osób na pewno jest dr Wioletta Rozmus-Warcholińska, przyjmuje w Gyncentrum na ul Kozielewskiego w Częstochowie.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: kraksa »

Miałam niedawno usg z kontrastem czyli sonovaginografię w szpitalu medicover, robi się to badania w diagnostyce endometriozy i mogę powiedzieć że zdecydowanie bardziej niebezpieczne jest pozostawienie tej choroby bez leczenia niż kolejne usg

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: kendal »

Jeśli lekarz zna Twój stan zdrowia i zalecił ci takie badanie, to nie powinnaś się o nic martwić. Ja usg zawsze wykonuję tutaj rexmedica/pl/badania/usg/ - to jedna z lepszych placówek medycznych w stolicy.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: AniaSania »

Warto sprawdzać opinie o wszystkim i także plecaki damskie skórzane Tarnów znajdziemy online. Są one bardzo wygodne.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: daga »

Na pewno lekarz może to powiedzieć. Ja też właśnie jutro jadę na leczenie niepłodności Lubin. Obawiam się, co będziemy musieli zrobić. Na pewno będziemy chcieli oboje schudnąć, ale co jeszcze? Tego kompletnie nie wiem, będę musiała czekać na decyzję lekarza. Mam nadzieję, że nas w tym jakoś wesprze.

ODPOWIEDZ