Kolejne USG czy to bezpieczne?

kobietki33
Posty: 804
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: kobietki33 »

W ogóle to jest tak wiele rzeczy i tematów do ogarnięcia przed, jak i w trakcie ciąży, że aż głowa mała. Z mojej strony mogę doradzić badania prenatalne. Uważam, że każda kobieta powinna je wykonać, a przynajmniej USG. Polecam wam to miejsce rexmedica/pl/badania/usg/. Na pewno się nie zawiedziecie. Warto sprawdzić, bo to profesjonaliści w każdym calu i detalu.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: kendal »

Wiesz co, ciężko jest tutaj cokolwiek doradzić. Myślę, że lepiej będzie jeśli oceni to dobry lekarz specjalista. Ja sama chodzę malaklinika/pl/ w Gdańsku i bardzo sobie chwalę, wykonuję tam też wspomniane wcześniej USG i wiele innych badań. Ufam tamtejszym lekarzom, nie raz udowodnili mi że są właśnie godni zaufania

banana
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 12, 2021 11:47 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: banana »

USG prenatalne jest badaniem nieinwazyjnym, więc jak najbardziej jest ono bezpieczne. :) Nie ma się tutaj czego obawiać. A poza tym sporo jest takich badań prenatalnych bezpiecznych w trakcie ciąży. :) U pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie można wykonać takie badania. :)

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: modnisia34 »

Jeśli potrzebujesz wykonać jakiekolwiek badania USG i jesteś z stolicy to odwiedź ten gabinet gabinetusg/com/pl/ bo tam dostaniesz najlepsze wsparcie. Nie tylko mają najnowszy sprzęt ale i wszelkich specjalistów którzy szybko znajdą przyczynę dolegliwości. Przekonaj się jak powinna wyglądać opieka z prawdziwego zdarzenia.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: bastylia »

Pewnie że bezpieczne a nawet nieraz konieczne! Miałam robioną sonovaginografię czyli usg z kontrastem w szpitalu medicover, ginekolog podejrzewał u mnie endometriozę i wysłał mnie na dokładną diagnostykę która potwierdziła jego podejrzenia, teraz mam odpowiednią specjalistyczną opiekę

Julia66
Posty: 443
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: Julia66 »

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja ciąża jest odpowiednio prowadzona, polecam Ci zapisać się do kliniki CMP. Na stronie: cmp.med/pl/cmp-jozefoslaw/ginekolog/ jest ich oferta. Klinika współpracuje z najlepszymi specjalistami, a ich gabinety są dobrze wyposażone.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: kasiakasiula »

Ja wykonywałam już USG kilka razy. Zawsze zaglądam sobie na stronę mustela/pl/mustela-blog/7-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy i patrzę, jak w tym tygodniu rozwija się moje dziecko oraz jakie badania powinnam wykonać. To bardzo pomocne w trakcie ciąży.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: Lana »

USG to bezpieczne badanie. A jeśli zleca je lekarz to myślę, że wie co robi. Jeśli chcesz monitorować maluszka także w warunkach domowych, rzuć okiem tu megamedic/pl/pl/p/FamilyDoppler-detektor-tetna-plodu-FD-210/2616 . To family Doppler - także bezpieczne i nieinwazyjne urządzenie. Taki detektor tętna płodu jest bardzo przydatny i w każdej chwili możesz posłuchać bicia serca dziecka.

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: mamonka »

USG to najprostsze i najbezpieczniejsze badanie, szczególnie jeśli mowa o USG prenatalnym. Dlatego właśnie warto się na nie zdecydować. Można je wykonać u dr Rozmus-Warcholińskiej, jeśli jesteście ze Śląska.

zuzula12
Posty: 1505
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kolejne USG czy to bezpieczne?

Post autor: zuzula12 »

jeśli chodzi o usg to musicie konsultować taką sprawę z lekarzem. Ja niedawno wykonywałam usg piersi warszawa bielany to badanie, które każda kobieta powinna wykonać. Pomyślcie o tym bo swoje zdrowie jest najważniejsze i zapiszcie się na takie badanie.

ODPOWIEDZ