Najlepszy wózek do miasta, co polecacie?

Julia66
Posty: 447
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Najlepszy wózek do miasta, co polecacie?

Post autor: Julia66 »

Rozglądam się za wózkiem, który sprawdzi się w mieście. Macie jakieś propozycje?? Ważne, aby nie był zbyt drogi, bo mam ograniczony budżet...

furka
Posty: 506
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Najlepszy wózek do miasta, co polecacie?

Post autor: furka »

Z czystym sumieniem polecam EasyGo Virage Ecco. Wózek lekki, zgrabny, używam głównie w mieście i sprawdza się super.

Kamilla36
Posty: 177
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Najlepszy wózek do miasta, co polecacie?

Post autor: Kamilla36 »

Ja mam easyGo Minima plus - też bardzo fajny, lekki. Ma nieduże koła jednak dobrze radzi sobie w mieście. Nie jest szczególnie masywny, dzięki czemu nawet na wąskich chodnikach bez problemu się go prowadzi. Polecam

Julia66
Posty: 447
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Najlepszy wózek do miasta, co polecacie?

Post autor: Julia66 »

Dzięki dziewczyny! Wychodzi na to, że jeszcze muszę przemyśleć swój wybór, ale przynajmniej wiem wiem, że warto zwrócić uwagę na markę EasyGo :)

zuzula12
Posty: 1513
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Najlepszy wózek do miasta, co polecacie?

Post autor: zuzula12 »

Ja polecam wózek dziecięcy nowoczesny to świetnej jakości wózek idealny do miasta. Sprawdźcie na stronę tam jest cała oferta. Moim zdaniem firma ta ma spory wybór i atrakcyjne ceny. Zobaczcie sami a się przekonacie

danna
Posty: 96
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:49 pm

Re: Najlepszy wózek do miasta, co polecacie?

Post autor: danna »

Jeśli to ma być wózek gondola plus spacerówka to celowałabym w Riko Nesa. Wydaje mi się, że to najlepszy wózek tego typu jaki można kupić, lekki, zwrotny, amortyzacja dodatkowa w środkowej części wózka. Prowadzi się dobrze po każdym terenie, dziecko będzie na pewno zadowolone :)

ODPOWIEDZ