Jakie przedszkole?

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Jakie przedszkole?

Post autor: matra »

Czym kierowałyście się wybierając przedszkole dla swojego dziecka?

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Jakie przedszkole?

Post autor: moira »

Mi zależało na tym by dziecko miało zapewnioną odpowiednią opiekę i szansę na rozwój własny. Zdecydowałam się na ofertę przedszkola przedszkoleentliczek/pl/ które znajduje się na Warszawskim Ursusie i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Wam też polecam się tam wybrać.

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: Jakie przedszkole?

Post autor: Piekaczka »

Wybór przedszkola nie jest prosty,ale wybór żłobka dla maluszka jest jeszcze trudniejsze.Wiele mam boryka się z takim problemem,ale żeby nie czuć się osamotnionym w tych poszukiwaniach,warto poczytać nieco więcej na ten temat na blogu pracujacamatka/pl/rodzina/jak-przygotowac-sie-na-pierwszy-dzien-dziecka-w-zlobku/
Wiadomo,że dla rodziców posłanie dziecka do żłobka czy przedszkola,to wielkie emocjonalne wyzwanie i każda z nas radzi sobie z tym na swój własny sposób.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Jakie przedszkole?

Post autor: Magnolia »

Powiem wam jakie jest przedszkole mojego dziecka. Mieści się w cichej, bezpiecznej okolicy, ma własny plac zabaw, kameralne grupy dzieci i wspaniałe opiekunki, można tam liczyć na indywidualne podejście do dziecka. To wszystko bardzo nas ujęło i cieszymy się, że zdecydowaliśmy się do nich posłać naszego synka, to była bardzo dobra decyzja. To fajne przedszkole niepubliczne w Warszawie to Robuś robus/pl/#footer-row-1 Oceniam ich jak najlepiej.

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Jakie przedszkole?

Post autor: Katia »

My wybierając przedszkole dla dziecka, patrzyliśmy na wiele już tu opisanych aspektów, ale nie ukrywam, że bardzo istotnym elementem było to jakie wyżywienie jest w danych przedszkolu podawane dzieciom. Zależało nam by dziecko miało zdrowe posiłki, dopasowane do potrzeb małego człowieka. Zdecydowaliśmy się na przedszkole, gdzie jest catering a dania dowozi firma Smakuś - smakus.eu/ (działa na terenie całego woj. mazowieckiego). I to był bardzo dobry wybór. Firma przygotowuje dania tylko do placówek edukacyjnych. Ma doświadczonych kucharzy, którzy przygotowują dania ze świeżych produktów, bez wzmacniaczy smaków, z dużą ilością warzyw, kasz i owoców. Dzieci mają pyszne, zdrowe dania, które chętnie zjadają.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Jakie przedszkole?

Post autor: jalinka »

Hej, mam fajny blog o rodzicielstwie, zobaczcie: rodzickontradziecko/pl/ tam znalazłam odpowiedz na moje pytanie, czy wysyłać moje dziecko na dodatkowe zajęcia po przedszkolu. Poczytajcie, blog warty uwagi. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy.

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Jakie przedszkole?

Post autor: Inaka »

Przy wyborze trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów: catering, opieka czy zajęcia. W przypadku tej ostatniej kwestii można skorzystać z usług firmy chemical-world/pl/szkoly-przedszkola-i-zlobki/ . Oni łączą edukację z zabawą. Dziecko, samodzielnie wykonując eksperymenty, pozna prawa chemiczne i natury. Wszystko jest bardzo ciekawe, a przede wszystkim bezpieczne. Można w maluchu rozbudzić pasję, co może mieć pozytywny wpływ na jego przyszłość.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Jakie przedszkole?

Post autor: kajaa »

My dość długo szukaliśmy odpowiedniego przedszkola dla naszej córki, która choruje na autyzm. Trafilismy jakiś czas temu na centrum-terapii/pl/ i postanowiliśmy zapisać córkę do Przedszkola prowadzonego przez Promitis. Myślę, ze była to bardzo dobra decyzja, bo mała ma tam świetą opiekę, terapia przynosi efekty i ładnie się odnajduje w tym miejscu. Promitis prowadzi też szkołe dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera w Warszawie i Wrocławiu.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Jakie przedszkole?

Post autor: roomia »

Jeżeli jeszcze ktoś się zastanawia czy posłać dziecko do przedszkola to odsyłam do artykułu kidsarekids.eu/dzien-przedszkolaka-2021/ . Są tu wymienione zalety przedszkola. Owszem jakieś tam wady są typu częste infekcje, ale zalety zdecydowanie przeważają

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Jakie przedszkole?

Post autor: Lana »

Nie brakuje teraz dobrych placówek. Moim zdaniem warto wybierać te, które zapewniają dziecku możliwość wszechstronnego rozwoju. Jeśli chodzi o Warszawę to ja zaproponować mogę Prywatne przedszkole NPJS. Dysponują wykwalifikowaną kadrą, która dba o odpowiedni rozwój maluchów. Mają szeroką ofertę zajęć. To przedszkole o profilu językowo-sportowym. Wiem też, że pracują na autorskich programach nauczania, a to duży plus.

ODPOWIEDZ