Wyprawka dla maluszka

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Magnolia »

Weźcie też pod uwagę bawełniane eko-pieluszki tetrowe, wykonane z 100% bawełny niebielonej, tu je kupuję online mommymouse/com/pl/produkt/bawelniana-eko-tetra-mouse/ Są chłonne, miękkie i trwałe, dobrze służą mojemu maluszkowi. W tym samym sklepie kupicie też otulacze, wkłady chłonne, wkładki laktacyjne czy maty/przewijaki.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o mnie, to ja swoją wyprawkę skompletowałam na stronie tulisie/pl Była mi potrzebna chusta dla niemowląt i na stronie tego sklepu, udało mi się ją znaleźć w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam wam tam zajrzeć, Ponieważ dodzwonić tam wszystko, co jest potrzebne do porodu i później

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: ewaO »

Może wam się też przydać sklep ze skarpetkami i rajtuzami - Ikoko ikoko/pl/dla-niemowlaka Zrobicie tu zakupy online a wybór mają fajny, w tym produkty antypoślizgowe. Spodoba wam się bardzo dobra jakość tych rzeczy i w porządku ceny.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: dzieciaczek »

Sama zastanawiam się nad tym czy oby na pewno mam już wszystko kupione ale ciągle mam wrażenie, że o czymś zapomniałam. Dlatego też zaczęłam od nowa sprawdzać co będzie mi potrzebne a co nie. I tak znalazłam na tej stronie tulisie/pl/smoczek-bibs takie smoczki i zastanawiam się nad tym czy by jeszcze kilka smoczków takich nie zamówić. Bo jednak nigdy nic nie wiadomo a smoczki lubią się gubić.

Kamilla36
Posty: 173
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Kamilla36 »

Bardzo ważny jest wybór wózka. DO niego trzeba się serio mocno przyłożyć. Ja wybrałam Cavoe Osis i sprawdza się super. Łatwo wprowadzić go do tramwaju, wcisnąć do bagażnika, czy też przemierzyć wąskie alejki sklepowe.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: kajaa »

Wybór wózka dla dziecka nie jest łatwy. Trzeba przyznać, że opcji jest całe mnóswto! Ja mam wózek Osis marki Cavoe i jestem nim zachwycona. Wózek nie ma kosmicznej ceny a sprawdza się rewelacyjnie. Ma pojemną gondolę i spacerówkę łatwo się prowadzi i jest lekki. Idealny do jazdy po mieście.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić sklep dziecięcy tutaj można kupić świetnej jakości wózki, foteliki i inne akcesoria dla niemowlaków a także zabawki dla dzieci. Są też oferty na meble i łóżeczka. Wszystko w dobrej cenie. Warto się tym zainteresować. Polecam.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: minella »

Dla mnie to wózek jest numerem jeden jeśli chodzi o zakupy wyprawkowe.Ja kupiłam x-landera, który ma fajne bajery takie jak diody led w podnóżku, super modne kolory, no i jest solidny i wygodny dla rodziców i dziecka dzięki dużej budce i różnym dodatkom

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: Lana »

Ja mogę zostawić wam namiar na sklep Marianek. Mają szeroki asortyment jeśli chodzi o akcesoria dla dzieci. Widziałam u nich m.in. takie marianek/pl/producent/bbox bidony dla maluchów. Umożliwiają one bezpieczne picie w każdej pozycji. Są funkcjonalne i estetyczne. No i dostosowane do potrzeb dziecka.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Wyprawka dla maluszka

Post autor: roomia »

Ja tak sobie właśnie przeglądam pomysły na prezent dla niemowląt dostępne w sieci bo chcę coś kupić w prezencie mojej siostrzenicy. Muszę przyznać, że wybór dzisiaj jest naprawdę ogromny, nie to co było kilkanaście lat temu

ODPOWIEDZ