Zakupy w sieci

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: mitril »

ja teraz jeszcze do moich ciuchów kupiłam czapka sklep.kochamczapki/pl bo potrzebowałam mieć cos fajnego do ramoneski.

kobietki33
Posty: 849
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zakupy w sieci

Post autor: kobietki33 »

Moim zdaniem, czapka dokerka czarna prezentuje się naprawdę ciekawie. Co myślicie o złodziejce? Lepsza, czy nie?

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Zakupy w sieci

Post autor: aldona »

Takie zakupy są bardzo fajne i co ważne można trafić na bardzo fajne promocje. Moja znajoma jakiś czas temu zamawiała dla dzieci książki w tej księgarni taniaksiazka/pl/t/matura-jezyk-rosyjski-2021 jej dzieci to mature śpiewająco zdadzą. No ale wiadomo edukacja jest bardzo ważna.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Dominiśka »

Niedawno kupiłam dosyć dobry nawilżacz powietrza Stadler form Oskar, który jest wykonany bardzo stabilnie, dodatkowo skutecznie nawilża powietrza. A jego cena nie jest zbyt wysoka

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Draksa1981 »

W Internecie zazwyczaj szukam rzeczy, które mi się zepsuły, lub potrzebują wymiany. podczas mycia okien na święta uszkodziła mi się jedna klamka. Nie można było w ogóle otwierać nią okna. Na stronie simteq/pl/do/cat/211/Klamki, udało mi się znaleźć nową klamkę do okna, która działa prawidłowo. Jest trochę inna ale od razu wymieniłam klamki też w sąsiadującym oknie, żeby lepiej wyglądały.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Rysia »

My bardzo lubimy zakupy w necie. A ostatnio maż znalazł dla siebie bardzo eleganckie okulary korekcyjne - zobaczcie tu eyewear24.net/product-pol-5276-Emporio-Armani-Ea-1046-3145.html Okulary znanej i ceninej marki. Lekkie, metalowe o geometrycznym kształcie oprawek. A do tego z gwarancją i bardzo przyzwoitą ceną.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Iwonka »

Ja ostatnio trafiłam na damskie okulary przeciwsłoneczne. Mi spodobała się ta propozycja tu iokulary/pl/product-pol-36992-Okulary-Przeciwsloneczne-Anne-Marii-Ams-10007-B.html To markowe okulary, moim zdaniem eleganckie. Spodobały mi się nieregularne oprawki. A też to że są w dobrej cenie i z gwarancją na 24 m-ce.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: Pańcia »

Szukam teraz odpowiedniego prezentu dla moich bliskich i pomyślałam, ze czapki handmade sweterkowo/pl/sklep/kategoria/czapki/ to dobry pomysł i właśnie taki indywidualny. Widziałam, ze modele są naprawdę śliczne. Wy jakie macie pomysły na prezenty ?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: modnisia34 »

W sieci zakupisz wszystko a najbliższą okazją będą Walentynki i tu polecam kosz delikatesowy smaczajama/pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Wielki-Blekit/8375 W jego skład wchodzą nie tylko łakocie ale także markowe kawy, herbaty czy alkohole. Na pewno na prezent będą idealnym wyjściem.

sorra
Posty: 137
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Zakupy w sieci

Post autor: sorra »

Ostatnio sporo produktów zamawiam online. Wczoraj zakupiłam pulpe z mango bee/pl/quality-food-pulpa-z-mango-alphonso-850-g_p1354685.html coś co było u mnie w sklepach stacjonarnych nie osiągalne a na Internecie bez problemu znalazłam. Dzięki takim sklepom jestem wstanie gotować zupełnie inne dania niżeli jeszcze dwa lata temu

ODPOWIEDZ