Magazyn

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Magazyn

Post autor: wiktoriaula »

Na magazynie wykorzystywane są wózki widłowe, które zawsze powinny być sprawne przed rozpoczęciem prac. Na stronie toyota-widlowe/pl/blog/31_naprawa-i-konserwacja-wozkow-widlowych.html dowiecie się mnóstwo ciekawostek i przydatnych informacji np. na co zwracać uwagę podczas jazdy wózkiem, jak sprawdzić poziom płynów czy na temat wymiany butli gazowej.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Magazyn

Post autor: paulajanicka »

Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł na lemarpol/com/pl/rodzaje-magazynow-klasyfikacja-i-charakterystyka/. Dowiedziałam się z niego, że istnieją różne typu magazynu, które dzielą się między sobą ze względu na rodzaj składowanych materiałów, na podstawie obszaru działań czy pod względem funkcji, które pełnią. To tylko niektóre z cech, które bierze się pod uwagę podczas tworzenia takiego miejsca.

kobietki33
Posty: 847
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Magazyn

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu do swojego magazynu poszukiwaniem dobrych regałów. Mój dobry znajomy polecił mi stronę internetową pod tym linkiem: e-regaly/pl/ przyznam szczerze, że chyba zdecydują się na ichniejsze rękawy. Wyglądają świetnie i mam nadzieję że będą trwałe.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Magazyn

Post autor: jula »

Ja polecam zapoznac się z ofertą tej firmy hale produkcyjne producent. Możesz bez problemu zamówić tam konstrukcje stalowe na magazyn. Oferta jest bardzo rozbudowana.

zuzula12
Posty: 1675
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Magazyn

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem własnego domu polecam stronę korter/com/pl , na której znajdziecie ofertę najróżniejszych domów oraz mieszkań w Polsce i nie tylko. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Magazyn

Post autor: profesjonalna »

Moim zdaniem warto pomyśleć także i o tym, żeby mieć kogoś, kto nas wesprze na magazynie. No i żeby mieć dobrą przestrzeń na oku. To nie zawsze jest możliwe, ale ogólnie tutaj miejscapaletowe/pl/kontakt macie sposób na łatwy i szybki wynajem miejsca na magazynie. Możecie i ofertować swoją wolną przestrzeń.

kajaa
Posty: 194
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Magazyn

Post autor: kajaa »

Jeśli szukasz maszyn ma magazyn to polecam zapoznanie się z ofertą firmy Riwal. Jestem pewna, że zwróci twoją uwagę. Znajdziesz w niej zwyżki, podesty ruchome i inne maszyny. Możesz kupić nowe lub używane. istnieje też możliwość wynajmu.

Aśka
Posty: 362
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Magazyn

Post autor: Aśka »

Ważne jest odpowiednie przechowywanie ;) Bardzo fajne i solidne szafy magazynowe znalazłam w martech-hs/pl/ ;)

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Magazyn

Post autor: modnisia34 »

Jak tworzysz magazyn w swoim domu lub firmie to będzie na pewno potrzebny regał stalowy a taki masz w tej ofercie regaly.biz/pol_m_Regaly-magazynowe-1730.html Regał do magazynu z ich oferty jest tani ale wytrzymały i z darmową dostawą. łatwo też go dobierzesz bo mają duży wybór wymiarów.

Inaka
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Magazyn

Post autor: Inaka »

Uważam, że nawet najmniejszy magazyn można funkcjonalnie wyposażyć. To ważna kwestia, bo od tego też zależy funkcjonalność powierzchni i wydajność pracowników. Na pewno przydadzą się regały metalowe. Na rynku są dostępne ze stali czarnej czy cynkowanej. Wybór zależy też od branży. Szczegóły na temat kupna znajdziecie na tej stronie nedcon/pl/produkty/regaly-metalowe/ .

ODPOWIEDZ