Narty czy snowboard?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli wybierasz się na urlop i zamierzasz go spędzać aktywnie to wykup odpowiednią polisę na przykład tego ubezpieczyciela superpolisa/pl/partner/compensa/ Jest to jedna z wielu ofert bo witryna pozwala porównać wszystkie oferty ubezpieczycieli jak i poznać wysokość stawek. Także bardzo łatwo zawrzesz umowę online.

kendal
Posty: 645
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: kendal »

Ja jestem zdania, że trzeba wszystkiego spróbować, aby móc ocenić. Ja raz spróbowalam zjeżdzać na desce i mega mi się spodobało - jeszcze bardziej, niż na nartach. Dlatego teraz szukam deska snowboardowa damska aby już mieć swoją i nie wypożyczać.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Dominiśka »

Najważniejsze jest by narty były bardzo dobrej jakości i zapewniały komfort pracy. Ostatnio sporo informacji na temat nart Salomon znalazłam w slowlajf.org/pl/narty-salomon-wlasciwosci-i-zalety/ , według mnie to byłby jednak doskonały wybór.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Aśka »

Od dawna marzy mi się wyjazd na narty. Myślałam nad wyjazdem do Kronplatz . Zaciekawił mnie ten region, kuchnia oraz atrakcje turystycznych, sprawdziłam dostępne trasy i wyciągi. A wszystkie te informacje znalazłam na krwawafifa/pl/firma/allegra :) Myślę, że niedługo się tam wybiorę :)

furka
Posty: 481
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: furka »

Zdecydowanie narty biegowe! Obecnie kompletuję sprzęt na narty i zostały mi do kupienia rękawiczki. Natknąłem się na artykuł zdrowszy/pl/artykuly/jakie-rekawiczki-do-narciarstwa-biegowego/ , gdzie znalazłem informacje z jakiego materiału najlepiej wybrać rękawiczki do nart biegowych.

Julia66
Posty: 425
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Narty czy snowboard?

Post autor: Julia66 »

Lubisz narty? Jeśli lubisz takie klimaty to zapraszam do poczytania sobie różnych informacji, w ramach wiedzy, bo to nie lada wyzwanie. I to niezależnie od tego, czy szukamy nart dla początkujących czy dla zaawansowanych narciarzy. Dlatego warto wiedzieć, na co zwracać uwagę przy wyborze. Tutaj twardziel/pl/jak-wybrac-narty-w-zaleznosci-od-stylu-jazdy/ otrzymasz wiele cennych porad. Polecam!

ODPOWIEDZ