Kasa fiskalna

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Kasa fiskalna

Post autor: maksa »

Jaką macie u siebie kasę albo system kasowy? U nas wcześniej był przestarzały, a obecnie mamy już system kasowy Dotykačka od firmy ABBA1 abba1/pl/dotykaczka/. To jest bardzo intuicyjny, dotykowy i łatwy w obsłudze system. Nie trzeba się go specjalnie uczyć, bo nawet osoba która nie miała z nim wczesnej do czynienia bez problemu sobie z nim poradzi. Cenowo wychodzi korzystnie, a jest niezawodny i bardzo dobrze się go używa, polecam.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Kasa fiskalna

Post autor: modnisia34 »

Jak potrzebujesz kasy fiskalnej to polecam rozejrzeć się tutaj centrumkas/pl/ bo jest to najlepszy sklep jeśli chodzi o ten zakres produktów. Mają nie tylko kasy fiskalne ale także terminale płatnicze, wagi oraz czytniki kodów kreskowych. Jakby tego było mało to zapewniają serwis.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Kasa fiskalna

Post autor: nero »

My urządzenie fiskalne kupiliśmy wszystkie ze sklepu Kamex kamex24/pl/oferta.html. Od nich mamy również program. To jest firma godna polecenia, mają świetne ceny, dobre produkty, które są niezawodne. U nas ich kasy fiskalne sprawdzają się super, polecam ich serdecznie.

zuzula12
Posty: 1681
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kasa fiskalna

Post autor: zuzula12 »

Ja wam polecam sprawdzić na stronę kasoterminale gdańsk to tutaj macie ofertę na nowoczesne urządzenia i kasy fiskalne. To firma kóra sprzedaje ale też zajmuje się serwisem takich urządzeń. Sprawdźcie na stronę tam macie całą ich ofertę.

kobietki33
Posty: 848
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Kasa fiskalna

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto przejrzeć sobie w kasy fiskalne i terminale dostępne w firmie kaspol/pl. Mają całkiem sporo różnych propozycji, więc myślę że bez problemu każdy będzie w stanie wybrać coś do swojego biznesu.

ODPOWIEDZ