Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

korka
Posty: 268
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: korka »

Ja lubię sobie robić takie domowe spa :) i to jest bardzo fajny relaks. Mam teraz takie mleczko do ciała Beauty milky z Bielendy. I jak dla mnie super nawilża i do tego pięknie pachnie. Mnie to relaksuje bardzo

Jadźka
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 18, 2021 11:13 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: Jadźka »

ja oprócz długich kąpieli np z solami w wodzie, robię sobie masaże. Mam do tego specjalny kołnierz masujący. Łatwo się go używa bo zakłada na szyję, włączam program i mam relaks w 100%. Mogę każdemu taka formę relaksu polecić.

kobietki33
Posty: 848
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: kobietki33 »

Najbardziej uspokajająco na mnie wpływa czytanie. Potrafię całkowicie odpłynąć zwłaszcza w nocy gdy inni śpią i mogę całkowicie skupić się na czytaniu. Przerabiam właśnie literaturę piękną taniaksiazka/pl/wyspy-odzyskane-wolin-i-nieznany-archipelag-piotr-oleksy-p-1527044.html i jestem bardzo zadowolona z tych pozycji

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: AniaSania »

Zawsze też można postawić na to, by kupić sobie coś wyjątkowego, na przykład eleganckie koszulki nocne dla mamy.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: Perunka »

A czy podczas takiego relaksu sluchacie muzyki? mi bardzo pomaga sie zrelaksowac klasyczna! ostatnimi czasy bardzo czesto korzystam z projektu pendereckisgarden/pl/pl/ - sluchawki na uszy, zamknac oczy i dac sie poniesc wyobrazni

kendal
Posty: 737
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: kendal »

Mnie najbardziej relaksuje gorąca kąpiel czy tez prysznic. Ostatnio udało mi się znaleźć ranking żelów pod prysznic: wyczysc/pl/zel-pod-prysznic-dla-mezczyzn-ranking/ i zamierzam własnie je przetestować na sobie. Jak chcecie, to mogę dać wam znać, jak mi się sprawdziły.

nadrus16
Posty: 79
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: nadrus16 »

Razem z koleżanką odkryłyśmy ostatnio fajny sposób na odprężenie nie tylko ciała, ale i umysłu :) Zasiadamy sobie w fotelu, słuchamy muzyczki i odpalamy dym/pl/fajki-bongo-akrylowe,c154,pl.html. Powiem Wam, że jest to fantastyczny sposób na zapomnienie o wszystkich problemach, a w dzisiejszych czasach ich nam nie brakuje, więc czemu nie :) polecam

Lana
Posty: 212
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: Lana »

Ja zaproponuję masaż. Odpowiednio wykonany zapewni relaks całego ciała. Taki masaż warto wspomóc aromaterapią. Są na rynku naturalne olejki, które można do tego wykorzystać. Tu na przykład manada/pl/produkty-do-masazu/india-konopny-olejek-do-masazu-malinowy-100-ml-dlugi-termin-waznosci olejek konopny o zapachu malin. Odżywia, ujędrnia i nawilża skórę. Taki olejek można wykorzystać nie tylko do masaży relaksacyjnych, ale i leczniczych.

minella
Posty: 167
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: minella »

A słyszałyście o Anie Brodziak i jej Projekcie Szczęście? Tu anabrodziak/com/ możesz zajrzeć i dowiedzieć się więcej na temat tego projektu i jego autorki, zapowiada się ciekawie i myślę że jest idealnym sposobem na relaks i odstresowanie się

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Podpowiedzcie sposób na relaks ciała?

Post autor: AniaSania »

Sportowe treningi na początku mogą być niewielkie sportcube/pl/sportowy-trening-rodzaje.html ale zawsze dobrze wpłynie to na zdrowie. Warto zacząć.

ODPOWIEDZ