Jak się reklamować

Nelciaa
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 25, 2021 10:58 am

Re: Jak się reklamować

Post autor: Nelciaa »

Dobrym pomysłem na reklamę mogą okazać się materiały POS-min, maty ledowe, szafy makijażowe. Coś co przyciąga wzrok, a nie ukrywając większość ludzi jest wzrokowcami a tym bardziej kobiety 😁. Jest wiele firm marketingowych które oferują takie formy reklamy. Np. firma Exposite jeśli dobrze pamiętam.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Jak się reklamować

Post autor: Perunka »

Żeby dobrze wybrać odpowiednią forme reklamy warto zdobyc troche wiedzy. Nie wiem czy korzystacie z blogów, czy innych portali dotyczacych marketingu i reklamy. Moim zdaniem warto. Tak jak z tego marketing.media/pl/ , można uzupełnić posiadaną już wiedzę w tym zakresie.

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: Maza »

A może artykuł w Internecie? W dodatku za darmo: luxurygold/pl/ !
Taki, który pomoże Ci dotrzeć ze swoim biznesem do użytkowników dzięki zasięgom, które generują czytając i komentując aktywnie Twoje treści. Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat swojego biznesu warto to wykorzystać!

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: faleloki »

Nie powiem bo to bardzo dobre pytanie. Gdyż reklamować się jakoś wypada. Dlatego też każdy kto ma swoją firmę stara się jak najlepiej taką reklamę stworzyć. Ale warto także zastanowić się o jakiś gadżetach reklamowych. A że w internecie można znaleźć wszystko to i takich gadżetów także tam szukaliśmy. I tak między innymi tutaj artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-biurowe/stojaki-na-dlugopisy udało nam się znaleźć bardzo ciekawe gadżety reklamowe.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: kochanka »

No dziś to koniecznie reklamą w sieci, bo tu mamy największą ilość odbiorców przekazu. Marketing internetowy, ma wiele technik, które pasują odpowiednio do wielu branż, ale u mnie sprawdził się marketing szeptany. Agencja marketingdyskusji/pl/ działała dla mnie w ten sposób reprezentując markę w sieci i docierając do targetowych grup odbiorców.

zuzula12
Posty: 1672
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak się reklamować

Post autor: zuzula12 »

Jezeli zastanawiacie sie nad formą reklamy, to osobiście chciałbym Wam polecić kasetony reklamowe Wrocław oraz inne produkty z ich oferty. Wysokiej jakości kasetony podświetlane, przygotowane na każde zamówienie. Sam skorzystałem z ich sklepu juz dwukrotnie i jestem zadowolony.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Jak się reklamować

Post autor: profesjonalna »

Można lokalnie, można szeroko, ale również pod kątem różnych spotkań. Na przykład stoiska targowe wrocław pomogą Wam zaistnieć na evencie. To nie tylko niekonwencjonalne podejście odróżnia firmę Cleverframe od innych. Oni przede wszystkim słuchają klienta i próbują wyjść poza jego oczekiwania. Stąd tak wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku. Może sprawdzicie?

furka
Posty: 595
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Jak się reklamować

Post autor: furka »

Myślę, że oprócz reklamy internetowej fajnie jest także zainwestować w bardziej widoczną reklamę nie tylko w internecie, ale również w rzeczywistości, jak np. telebim . Co o tym myślicie?

zuzula12
Posty: 1672
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Jak się reklamować

Post autor: zuzula12 »

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego?

airmax opinie

ODPOWIEDZ