Prowadzenie własnego biznesu

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Post autor: furka »

Jakie biznesy prowadzicie? Ja zaczynam tworzyć własne świeczki i myślę, że żeby to profesjonalnie wyglądało, powinnam zainwestować w etykiety produktowe. Ze strony: https://managerplus.pl/gdzie-kupic-etyk ... enie-92352 dowiedziałam się na co zwrócić uwagę wybierając je.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Post autor: Majka_ »

W prowadzeniu własnej firmy chyba najbardziej uciążliwa jest walka ze stertami dokumentów związanych z niemal każdą czynnością. Tutaj chyba najbardziej kluczowa jest sprawa usprawnienia obsługi urlopów https://www.logito.pl/blog/jak-usprawni ... urlopow,26 Wykorzystując system jak Logito, Twoi pracownicy mogą łatwo składać wnioski o urlopy w oparciu o kalendarz, a po akceptacji automatycznie aktualizuje się terminarz, ułatwiając pracę osobom z HR, nie wspominając o przydzielaniu obowiązków.

ZonataOla
Posty: 22
Rejestracja: sob cze 20, 2020 12:58 pm

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Post autor: ZonataOla »

Ciekawe spojrzenie na temat prowadzenia biznesu. Bez znaczenia czy model będzie oparty o internet czy nie to zawsze musimy mieć własne biuro. Daje to bardzo dużo w aspekcie zaufania bo jednak nasi klienci mogą się z nami skontaktować stacjonarnie. Szczególnie jak mówimy o jakichś większych zamówieniach czy realizacjach skomplikowanych usług. Dlatego musimy w pierwszej kolejności zadbać o nowoczesne urządzenie oraz wyposażenie obiektu. Nieocenione będą takie elementy jak tabliczka przydrzwiowa - https://nana.com.pl/p2347,tabliczka-prz ... ukiem.html ponieważ w ten sposób ułatwimy poruszanie się po budynku. Do tego możemy je zamówić w wielu wariantach, co daje duże możliwości.

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Post autor: falla »

Prowadzenie własnego biznesu w tych czasach nie należy do najłatwiejszych. Wiem coś na ten temat, człowiek jest w ciągłym ruchu, ciągle głowa zajęta jest sprawami biznesu. Ja prowadzę lokal gastronomiczny już od kilkunastu lat, to, co mnie trzyma jeszcze na rynku, to firmy, które są rzetelne, które oferują szeroki wachlarz usług. Kupując w Multi Gastro urządzenia chłodnicze do zabudowy czy sprzęt gastronomiczny różnego rodzaju, mogłam od razu liczyć na ich montaż, w razie konieczności serwis, a nawet zaoferowali szkolenie pracowników. Chcąc z powodzeniem działać w biznesie, warto wybierać do współpracy partnerów działających kompleksowo.

ODPOWIEDZ