Dom seniora

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Dom seniora

Post autor: ewaO »

Nam bardzo odpowiada opieka dzienna, my własnie z tej opcji korzystamy. Tata w ciągu dnia przebywa w Domu Dziennego Pobytu Seniorek z Rudy Śląskiej ddp-seniorek/pl/ Ma tam dobrą opiekę, specjalistyczną terapię zajęciową oraz ćwiczenia pamięci no i znajomych w swoim wieku. To bardzo dobra placówka, dobrze że udało nam się ją znaleźć.

florencja
Posty: 97
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Dom seniora

Post autor: florencja »

Seniorzy niestety często dużo leków w pewnym wieku już muszą brać, znalazłam mojej mamie promocję w doz, w godzinach 8-12 ma zniżkę na wszystkie leki

litovelek
Posty: 197
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Dom seniora

Post autor: litovelek »

najlepiej do domu opieki podtopolami.eu Gdyby ktoś z was był zainteresowany tym tematem, to polecam wam sprawdzić ich ofertę

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Dom seniora

Post autor: offensive »

Mojej żony Mama miała dwa udary i niestety po drugim wymaga już stałej opieki i też zdecydowaliśmy się na dom opieki. Znajoma doradziła nam też kupno polisy na życie, bo jej stan nie jest zbyt dobry i ciągle się pogarsza. W artykule rzeczkrotoszynska/pl/pl/651_materialy_partnera/4155_czy-przy-zakupie-polisy-na-zycie-warto-kierowac-sie-cena.html przeczytałem sporo odnośnie polisy na życie i według mnie powinniśmy zdecydować się na te ubezpieczenie. W przypadku śmierci otrzymamy zadośćuczynienie.

Lana
Posty: 212
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Dom seniora

Post autor: Lana »

O seniorów warto dbać na każdej płaszczyźnie. Bardzo ważnym elementem opieki będzie stymulacja pracy mózgu, zwłaszcza u osób z demencją. Są na rynku specjalistyczne sklepy, gdzie można dostać gry dla seniorów i inne akcesoria pomocne w arteterapii osób starszych. Tutaj seniorlux/pl/Pomoce-dla-osob-z-demencja-c662 na przykład popatrzcie. Są zestawy stymulujące słuch i węch i wiele innych produktów do ćwiczeń pamięci, nazewnictwa, logicznego myślenia.

Julia66
Posty: 528
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Dom seniora

Post autor: Julia66 »

Widzę, że pojawiają się tutaj informacje o badaniach słuchu. Faktycznie osoby starsze mogą mieć problem ze słuchem, dlatego poszukuje się różnych rozwiązań, jak np. aparaty słuchowe. Na stronie https://audiomedika.pl/ możecie poznać również ofertę, jeśli chodzi o bezpłatne badanie słuchu Białystok.

furka
Posty: 595
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Dom seniora

Post autor: furka »

Domyślam się, że opieka nad osobami starszymi może być trudna, dlatego jeśli poszukujecie odpowiedniego wsparcia w tym temacie, to weźcie pod uwagę ofertę https://trusty.pl/ . Firma może zaoferować opiekę nad seniorem w miejscu jego zamieszkania. Szczegóły oferty dostępne są na podanej stronie internetowej.

ODPOWIEDZ