Jaką wybrać podyplomówkę?

haanka
Posty: 230
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: haanka »

a może osteopatia by Cie zainteresowała? Ja wybrałam ten kierunek i bardzo sobie chwale :) jeśli chodzi o uczelnie to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Super wykładowcy, ciekawe zajęcia, czesne też niewygórowane.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: ewaO »

Co do podyplomówki to ja zdecydowałam się na 2-semestralne studia podyplomowe z administrowania bezpieczeństwem informacji w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalenej im. Alcide De Gasperi w Józefowie pod Warszawą wsge.edu/pl/pl/studia-podyplomowe i jestem zadowolona z wyboru, studia spełniły moje oczekiwania. Dodam, że sama placówka jest warta uwagi, jest tam nowocześnie i trafcie tam na dobrą kadrę, nauka jest na wysokim poziome, ogółem według mnie warto się WSGE zainteresować.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: nero »

Jaką nie wybierzesz, powodzenia. Jeżeli potrzebujesz namiarów na miejsce, gdzie ładnie oprawią twoja prace, to polecam zakład introligatorski Katarzyn Napieraj w Katowicach introligatorniakatarzynanapieraj/pl/introligatorstwo. Bez problemu można się z tą panią dogadać co do wyglądu pracy, ona działa bardzo skrupulatnie i ma dobre ceny, polecam ich serdecznie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: jula »

Wybór studiów podypomowych jest bardzo duży. Myślę, ze bez problemu znajdziesz kierunek dla siebie. Jeśli robisz nagrania z wykładów to polecam transkrypcje nagrań - kreacjasukcesu/pl/transkrypcja-nagran/ Agencja Kreacja Sukcesu stworzy dla siebie pliki tekstowe z wszystkich nagrań audio i wideo. Myślę, że notatki są najlepszym sposobem nauki.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Dominika »

Ja kiedyś zaczęłam studia ale zaszłam w ciążę i nie skończyłam. Ale postanowiłam wrócić :) Wybrałam studia licencjackie administracja ponieważ mój teść prowadzi firmę i chce abym razem z mężem niebawem ją przejęła. Sporo dowiaduję się z praktyki ale chce mieć również wiedzę teoretyczną więc studia to idealne rozwiązanie :)

Claudina
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Claudina »

Dziękuję Wam wszystkim za porady, szczególnie te nie na temat :) Na osteopatię nie pójdę, nie moja bajka. Generalnie nic co związane z medycyna nie jest mi po drodze. Administrowanie bezpieczeństwem informacji już się wydaje ciekawsze, ale z kolei w małej miejscowości... A ja jednak w Warszawie szukam

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Fabia »

No to mówię Ci, polecam ZZL na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Ciekawy kierunek, nowoczesna uczelnia, studiowało się przyjemnie

Claudina
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Claudina »

Ciekawe jak to z tymi studiami będzie, czy wogóle pójdziemy na uniwersytety czy wszystko będzie online? Ktoś coś wie?

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Fabia »

No zajęcia z tego co wiem to wszędzie online. Ćwiczenia są w małych grupach, ale nieobowiązkowe tez można oglądać na internecie

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: asztarte »

Może wam się też przydać pomoc przy pisaniu pracy zaliczeniowej czy podyplomowej. Ja byłam w pełni zadowolona z usług e-konsultacje.edu/pl/ Profesjonalnie zajmują się pomocą przy pisaniu prac, znalezieniem bibliografii czy przeprowadzaniem badań czy wywiadów do prac. Sprawdźcie sobie konkrety na ich stronie internetowej. Dodam, że mają bardzo w porządku stawki.

ODPOWIEDZ