Sypialnia

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Sypialnia

Post autor: ewaO »

Jeśli chodzi o łóżko to my wybraliśmy mega eleganckie, tapicerowane łóżko w stylu glamour lozko24/pl/produkt/lozko-tapicerowane-karol/ bo zawsze taki styl mnie pociągał. Jest inspirowane barokiem, ma przepiękne pikowania. Kupiliśmy je w tym sklepie w całkiem rozsądnej cenie, także jestem baaaardzo zadowolona, że udało nam się je znaleźć :) Tym bardziej, że w tym sklepie możecie wybrać wielkość łóżka i tkaninę, także idealnie dopasujecie je do swojego wnętrza.

nosleep
Posty: 283
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Sypialnia

Post autor: nosleep »

W sypialni najważniejszym elementem jest łóżko. Ja właśnie kończę urządzać sypialnię, łóżko już mam ale potrzebuję jeszcze parę innych elementów wyposażenia. Duży wybór mebli oferuje firma vox. U nich można kupić eleganckie meble bardzo wysokiej jakości.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Sypialnia

Post autor: asztarte »

Piękne poszewki na poduszki kupicie w sklepie internetowym littledreams/pl/ Znajdziecie tam wiele wspaniałych wzorów, poszewki z bawełny, lnu czy aksamitu, jest w czym wybierać. Do tego poszewki sa porządnie uszyte no i sklep szybko realizuje zamówienie. Ja właśnie niedawno kupiłam tam piękne poszewki na Boże Narodzenie, w gwiazdki, choinki i renifery :)

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Sypialnia

Post autor: Pańcia »

Moim zdaniem w sypialni powinno znajdować się wielkie wygodne łożko. Takie jak jest dostęone na edinos/pl/lozka-i-materace , to jest centralny punkt sypialni. W końcu to miejsce w którym chce sie odpocząć.

varia
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 09, 2020 6:22 pm

Re: Sypialnia

Post autor: varia »

Wiecie co robi super atmosferę w domu i też w sypialni? Świece :). Ja kocham świece, lubię takie, które nie tylko pięknie pachną, ale też elegancko prezentują się w wystroju wnętrz, no i jeszcze żeby nie kopciły, to w ogóle byłabym zadowolona :). Właśnie takie znalazłam w ofercie producenta Paolo Argento, te z ich serii Lusso to moje klimaty paoloargento/com/swiece-zapachowe-i-sole-kapielowe/lusso,2,4223. Takie świece maja drewniane knoty, pięknie się iskrzą, są też idealne jako prezent, polecam.

aklinka
Posty: 306
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Sypialnia

Post autor: aklinka »

W sypialni najważniejsze jest łóżko, musi być ono wygodne i gwarantować nam dobry sen. Bardzo chwalone są łóżka hotelowe od Senactive, producent posiada także rozwiązania do domowych sypialni - duży wybór łóżek oraz materacy

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Sypialnia

Post autor: krysia1844 »

A w sypialni nie chcecie może kupić meblościanki z szafą? Fajnie wygląda, a do tego daje duże możliwości przechowywania. Możecie taką kupić na sklepabcmeble/pl/544-mebloscianki-z-szafa, akurat niektóre są zaprojektowane tak, że mamy zestaw mebli w jednej kompozycji kolorystycznej :) Do tego jest miejsce na zamontowanie telewizora czy innych rzeczy.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Sypialnia

Post autor: Majka_ »

Ja naprawdę ładne i wygodne łóżko do sypialni znalazłam w sklepie Szynaka szynaka/pl/ mają bardzo duży wybór mebli, a łóżka oprócz ciekawego wyglądu, są też bardzo praktyczne np. dzięki dużym szufladom na pościel. Moje łózko jest piękne i ma bardzo wygodny zagłówek.

Aśka
Posty: 362
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Sypialnia

Post autor: Aśka »

Kupiłmam ostatnio łożko dziecku anpol-meble/pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe ma naprawdę konrketne i solidne teraz to łózko, a do tego wygodne :) Synek je bardzo lubi, do tego te meble od nich sa bardzo stylowe

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Sypialnia

Post autor: Jasieńka »

W sypialni bardzo ważne jest to jakiej wielkości mamy łóżko. A że moja siostra zaszalała i kupiła bardzo duże takie łóżko więc teraz zastanawiam się co mogłabym jej kupić na takie łóże. I tak też między innymi znalazłam super narzuta pikowana ciemno turkusowa tutaj e-ekomax/pl/narzuta-pikowna-220x240-ciemno-turkusowa-amareta Także przynajmniej jeden problem mam już z głowy.

ODPOWIEDZ