Zdrowa pościel - na co patrzeć przy zakupach?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Zdrowa pościel - na co patrzeć przy zakupach?

Post autor: Tyczka »

Zdrowa pościel - na co patrzeć przy zakupach?
Żeby była odpowiednia dla alergików?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Zdrowa pościel - na co patrzeć przy zakupach?

Post autor: imma34 »

Ja chyba zwracam uwagę na wszystko tak po trochu:
I na materiał, bo najbardziej lubię pościele naturalne z bawełny czy np flaneli, bo są cieplutkie,
I na to czy mają odpowiednie certyfikaty, nawet jestem skłonna wtedy ciut więcej zapłacić.
Ogólnie dobrą pościel mają tu bellastoria/pl/- nie wiem czy znasz sklep, ale polecam - wybór, ceny, jakośc pościeli u nich jest po prostu bardzo dobra

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Zdrowa pościel - na co patrzeć przy zakupach?

Post autor: wiktoriaula »

Najważniejszy jest skład materiału i warto zwracać na to uwagę. Na pewno w każdej sypialni będzie pasował inny kolor czy wzór, ale ważne aby wybierać sklepy, które mają bardzo dobre rekomendacje. Pościel bawełniana 140x200 to jedna z wielu propozycji, które proponuje swoim klientom sklep Pościelomat. Mają tam świetne wzory i bardzo dobrej jakości pościele, które świetnie wyglądają i dają komfort podczas snu.

yoolka
Posty: 103
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Zdrowa pościel - na co patrzeć przy zakupach?

Post autor: yoolka »

Przede wszystkim na skład, im więcej bawełny i mniej sztucznych dodatków tym lepiej :) fajną jakościowo pościel dla dzieci i dorosłych znajdziecie w sklepie VegeHome vegehome/pl/39-posciel. Ogromny wybór, różne rozmiary, kolory czy fasony. Można liczyć na sprawną realizację zamówień, ceny też są bardzo atrakcyjne.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Zdrowa pościel - na co patrzeć przy zakupach?

Post autor: Dominiśka »

pościel dwustronna 200x220 maki , która kupiłam w poscielomat/pl/posciel-bawelna-satynowa-200x220-maki okazała się dla mnie strzałem w 10. Jestem z niej mega zadowolona

ODPOWIEDZ