Kuchnia

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Annika »

Zgadzam się, meble na wymiar są najlepsze. Jeśli chodzi o takie meble kuchenne na wymiar to w Gliwicach skierujcie się do expert-meble/pl/ Nam własnie oni wykonali kuchnię i super jesteśmy z efektu zadowoleni, to fajna funkcjonalna kuchnia, wykonana z dbałością o szczegół, solidna posłuży nam latami.

kendal
Posty: 737
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kuchnia

Post autor: kendal »

Zadbajcie też o porządne wyposażenie i akcesoria kuchenne, bo bez nich ani rusz. Ja ostatnio zdecydowałam się na ofertę abc-agd/pl/117-wagi i zakup wagi kuchennej. Używam jej praktycznie codziennie, więc uważam, że to sprawdzony zakup :)

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Kuchnia

Post autor: pinkipa »

W kuchni dobrze mieć zmywarkę, posiadam model od electrolux i jestem super zadowolona z niego. Mój ma aż 3 kosze, jest z linii maxiFlex. Do zmywarki bardzo dużo się mieści, jak ktoś dużo gotuje lub ma sporą rodzinę to polecam. Nie mam problemów z zaciekami czy matowieniem szkła

saymyname
Posty: 236
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Kuchnia

Post autor: saymyname »

Natomiast ja teraz jestem w trakcie już wyposażania swojej kuchni i tak zastanawiam się nad jednym... Jakiej firmy najlepiej kupić sztućce? Wiecie, że różnie bywa z jakością... W sumie w sklepie Gastromania spodobały mi się marki eternum artesia . Może te warto byłoby zakupić? Co wy na to?

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Kuchnia

Post autor: camio »

Co sądzicie o takim stylu ala safari? edinos/pl/krzeslo-z-printem-marti-liscie-palmy

hannah
Posty: 263
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Kuchnia

Post autor: hannah »

Widziałam ostatnio piękne lodówki marki Electrolux w linii kolorystycznej Black Matt. Dostępne są także eleganckie piekarniki w tym kolorze. Myślę, że Wam też się spodobają.

wodek
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 28, 2021 8:29 am

Re: Kuchnia

Post autor: wodek »

jest bardzo łatny, czemu sie nie zdecydowac? a z jakiej płyny chcesz?

litovelek
Posty: 197
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Kuchnia

Post autor: litovelek »

Mnie to teraz zasmakowała właśnie kuchnia azjatycka, głównie japońska i sushi tamashisushi/pl/kuchnia-azjatycka-radom/ bardzo lubię tego typu smaki, lubię również poznawać smaki, tak więc opcja naprawde jest konkretna.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Kuchnia

Post autor: emeraldlady »

Macie może używaną kuchnię na sprzedaż? Wynajęliśmy z partnerem mieszkanie, które jest kompletnie puste i staramy się je jakoś ogarnąć na ten czas zamieszkania, więc zależy mi na cenie.

zuzula12
Posty: 1681
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kuchnia

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić komplety sztućców sklep oraz wiele innych produktów z sklepu Boma. Moim zdaniem mają najlepsze ceny za wysoką jakość akcesoriów.

ODPOWIEDZ