robot odkurzający roomba

Claudina
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

robot odkurzający roomba

Post autor: Claudina »

Cześć dziewuszki macie w domu roboty odkurzające? Już od dawna mnie korci, żeby kupić, ale nie chcę wydać pieniędzy na darmo. Z drugiej strony tyle youtuberek je poleca... Sama nie wiem brać czy nie? Macie? Cieszą was czy żałujecie?

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: robot odkurzający roomba

Post autor: Fabia »

Jutuberki polecają to co im firma da za darmo dlatego wiele z nich polecam chińskie tanie roboty z aliexpres..s. Dobrze że Ty wiesz żeby kupować dobrą markę a nie byle co. Z roomby będziesz zadowolona bo jest nie do zdarcia

Claudina
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: robot odkurzający roomba

Post autor: Claudina »

Jutuberki polecają to co im firma da za darmo dlatego wiele z nich polecam chińskie tanie roboty z aliexpres..s. Dobrze że Ty wiesz żeby kupować dobrą markę a nie byle co. Z roomby będziesz zadowolona bo jest nie do zdarcia
a który masz model roomby i dlaczego ten? Widziałam wiele modeli i nie wiem który wybrać czy tańszy czy najnowszy. Nie chce przepłacić, bo jeszcze nie wszystkie sukienki kupione na lato :)

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: robot odkurzający roomba

Post autor: Fabia »

Ja mam i7 bo najnowszy i na youtubie oglądałam filmiki to on najdokładniej sprząta z robotów ma największą moc i dywany ogarnia.każdy model będzie dobry ale najbardziej ci polecam te z aplikacją na telefon bo to duża wygoda jak możesz odkurzać zdalnie gdy w domu nikogo nie ma i nikt roombie nie przeszkadza w robocie :lol: w neonecie chyba mają najtaniej roombę z tego co kojarzę

Claudina
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: robot odkurzający roomba

Post autor: Claudina »

ja chciałam ten tańszy wybrać - e5, w ole ole jest za 1300 ziko...

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: robot odkurzający roomba

Post autor: Fabia »

i7 ma podobno lepszy system nawigacji. Na czym to polega to nie wiem, bo nie widziałam na raz tych robotów, ale Pan mojego domu porównywał coś tam czytał, oglądał i tak zadecydował :P

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: robot odkurzający roomba

Post autor: moa »

Ja miałam, ale wcale mi się dobrze nie sprawdzał :/

ODPOWIEDZ