Kuchnia

kobietki33
Posty: 848
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Kuchnia

Post autor: kobietki33 »

Myślę, że w dobie segregacji śmieci, takie kosze do segregacji są niezbędne. Ostatnio postanowiłam kupić nowe pojemniki, ponieważ moje już nie wyglądają zbyt dobrze. Udało mi się je znaleźć w dobrej cenie na stronie sklepu Prosperplast. Zachęcam do przejrzenia ich asortymentu, ponieważ możecie tam znaleźć wiele przydatnych rzeczy do waszego ogrodu.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Kuchnia

Post autor: Dominiśka »

Ja ostatnio właśnie kupiłam ekstra Wolnowar Crock-Pot 4,7l czarny SCCPRC507B-050 . Jest dostępny w bardzo dobrej cenie i co ważne jest bardzo funkcjonalny i potrafi ugotować rewelacyjne potrawy

zuzula12
Posty: 1681
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Kuchnia

Post autor: zuzula12 »

Jeśli szukacie stylowych akcesorii do kuchni to polecam wam Naczynia z kamionki sklep internetowy jest tutaj mnóstwo wspaniałych akcesorii. Nowe nowoczesne eleganckie i to w atrakcyjnych cenach. Ja jestem zachwycona polecam wam bardzo

Zaklinaska
Posty: 120
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Zaklinaska »

Jeśli macie w kuchni okno to warto kupić żaluzje, ja mam drewniane karnix/pl/zaluzje-drewniane-9870.html Okno mam duże, więc bardzo sie przydają szczególnie latem, gdy jest ciepło. Jak ktoś potrzebuje to warto właśnie tam zmówić, bo maja duży wybór i wszystko zrobią na wymiar.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Kuchnia

Post autor: modnisia34 »

Jeśli chodzi o kuchnie to najlepiej zamawiać je u producenta takiego jak stolkar/pl/pl/ Od lata zajmuje się produkcją mebli kuchennych oraz łazienkowych ale dodatkowo ma w ofercie fronty meblowe w różnej kolorystyce i wzorze. Na pewno z takim zapleczem znajdziesz to czego szukasz.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Kuchnia

Post autor: jula »

Jaki macie blat do kuchni? Ja właśnie szukam idealnego. Ubzdurałam sobie blat kamienny i takiego właśnie poszukuję. Maż chciał drewniany, ale wytłumaczyłam mu, że kamień nie zniszczy się tak szybko jak drewno i stwierdził, że mam rację. Ktoś z was ma blat z kamienia? Jeszcze nie są aż tak popularne jak te z drewna.

kendal
Posty: 737
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Kuchnia

Post autor: kendal »

Gdzie kupujecie wszelkiego rodzaju naczynia i akcesoria kuchenne? Powiem wam, że bardzo spodobały mi się Naczynia z kamionki sklep i myślę o ich zakupie. Czy ktoś z was ma takie kamionkowe naczynia? Jak wam się sprawdzają?

kasiunia
Posty: 305
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Kuchnia

Post autor: kasiunia »

Według mnie w każdej kuchni znaleźć się muszą określone sprzęty, które będą nam potrzebne w przyrządzaniu potraw. Są jednak dwa takie, które muszą znaleźć się w każdej kuchni - to lodówka oraz kuchenka do przygotowywania potraw na ciepło. Są oczywiście jeszcze i inne sprzęty , których używamy ale są już one elementem naszych indywidualnych wyborów oraz upodobań. Wiele informacji na ten temat możesz znaleźć uczestnicząc w forum kobiecym - 4women.net/pl/forum/ ,które porusza różne ciekawe tematy.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Kuchnia

Post autor: Dominiśka »

Ważne jest też by posiadać bardzo dobry Grill elektryczny MGR-10M z MPM, na którym możecie przyrządzić różnorodne szaszłyki lub warzywa. Jest bardzo funkcjonalny i łatwy w obsłudze

kajaa
Posty: 194
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Kuchnia

Post autor: kajaa »

Podobają wam się blaty granitowe? Ja właśnie zastanawiam się nad blatem granitowym do naszej kuchni. Meble będą w stylu rustykalnym i pomyślałam, że blat z kamienia będzie idealnie pasował.

ODPOWIEDZ