Prezent dla chłopaków

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Prezent dla chłopaków

Post autor: Dominika »

Cześć, jakie waszym zdaniem prezenty są najlepsze dla chłopaków? Mam dwóch nastolatków i zastanawiam się nad zakupem nowej konsoli. Wiem, że stara jeszcze działa ale chłopaki marudzili, że nie ma już gier w które oni chcieliby pograć. Szperałam nieco i trafiłam na fajny artykuł poświęcony ekspert.ceneo/pl/xbox-series-x . Myślicie, że ta konsola będzie dobra?

Lana
Posty: 212
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Prezent dla chłopaków

Post autor: Lana »

Moja koleżanka kilka dni temu wybierała prezent urodzinowy dla chłopaka, więc chciałam jej pomóc. Znalazłam ciekawy sklep birthdaybox/pl/63-boxy-dla-mezczyzn . Mają w ofercie różne boxy, nawet ekskluzywne. Jest to fajny sposób na zaskoczenie ukochanego, bo nie widzi on, co jest w środku. A jest sporo, m.in. kosmetyki, akcesoria do ekskluzywnych alkoholi i inne gadżety. Ceny zależą od zawartości boxa.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Prezent dla chłopaków

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli wasz facet jest fanem polskiego rapu to ja bym poszła w tym kierunku i zakupiła mu jakiś fajny album. Na pewno wspólny materiał Quebonafide oraz Taco Hemingwaya, którzy są bardzo popularni na polskiej scenie by zadowolił waszego mężczyznę. Na stronie preorder/pl/muzyka/polska/que-taco-soma-0-5mg znajdziecie ich płytę, którą można zakupić w bardzo dobrej cenie, a myślę, że jako pomysł na prezent ta płyta nada się idealnie.

Kamila
Posty: 398
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prezent dla chłopaków

Post autor: Kamila »

Ja staram się zawsze kupować chłopakowi coś, co jest związane z jego hobby. Teraz zbliżają się jego urodziny i planuję zakup wędki - zbliża się bowiem sezon wędkarski, a On bardzo lubi łowić ryby. Jak sądzicie, czy wędka tej marki będzie Waszym zdaniem dobrym wyborem? Czy ktoś z Was ma może wędkę St.Croix?

furka
Posty: 596
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Prezent dla chłopaków

Post autor: furka »

Jak że mój chłopak jeździ konno to ja na prezent odwiedzę sklep jeździecki Equishop i tam mu zamówię jakieś ubranie do jeżdżenia lub inne akcesorium które mu się przyda. Praktyczne prezenty są najlepsze, sama lubię też takie dostawać od innych.

brukselka
Posty: 236
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: Prezent dla chłopaków

Post autor: brukselka »

@Kamila, ja swojemu własnie niedawno zamawiałam wędke :) expert-shop/pl/16-wedki-spro sporo czytałam i podobno te spro są naprawde super, i dla zaawansowanych i poczatkujacych wedkarzy, maja bardzo duzo modeli do wyboru :)

roomia
Posty: 231
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Prezent dla chłopaków

Post autor: roomia »

Skoro jesteśmy przy temacie dla chłopaka to łapcie kidsarekids.eu/dzien-chlopaka-2021/ - można tutaj znaleźć inspirację na ubiór dla chłopca, można taki zestaw ciuchów na przykład sprezentować :)

kobietki33
Posty: 849
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prezent dla chłopaków

Post autor: kobietki33 »

Cześć. Jak już jesteśmy w temacie prezentów, to moim zdaniem, jeżeli jubilat lubić to z książki, to warto mu podarować jakąś interesującą lekturę. Z tego co wiem, to na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/matura-matematyka-2022-repetytoria-podreczniki-c-313_11053_13390.html można znaleźć naprawdę bardzo duży wybór w tym zakresie. Cenowo prezentują się one bardzo atrakcyjnie, więc każdy może sobie pozwolić na zakupy w tym miejscu.

falla
Posty: 65
Rejestracja: pn cze 01, 2020 4:14 pm

Re: Prezent dla chłopaków

Post autor: falla »

Najważniejsze,to uświadomić sobie,że każdy chłopak,każdy nastolatek jest inny.Warto kupować prezent zgodny z zainteresowaniem drugiej osoby,albo z uprawianym hobby.Każdy kto interesuje się sportem,lubi tenis,powinien dostać od nas w prezencie akcesoria tenisowe ze sklepu DomTenisa. Może to być dobrej jakości rakieta,albo plecak znanej marki domtenisa/pl/plecaki-tenisowe

jankat
Posty: 217
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Prezent dla chłopaków

Post autor: jankat »

Do konsoli możesz dorzucić słuchawki od topbuy.eu/pl/menu/sluchawki-przewodowe-grundig-6018. Do gry będą się nadawały idealnie. Co o tym wiem, mój syn takich używa i mówi, że są super. Myślę, że warto zainwestować w nie dla Twojego własnego spokoju. Nie będziesz musiała słuchać ich krzyków.

ODPOWIEDZ