Alergia

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Alergia

Post autor: wiktoriaula »

Ostatnimi laty dużo osób cierpi na alergię. Jeśli męczysz się z dolegliwościami związanymi z uczuleniem na pyłki czy roztocza to koniecznie poznajcie domowe sposoby na alergię. Dzięki nim wasze życie znów będzie na wyższym poziomie, a wy nie będziecie cały czas męczyć się np. z katarem. W artykule znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji np. jakie zioła mają wpływ na zdrowie.

kajaa
Posty: 194
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Alergia

Post autor: kajaa »

Mnie od dawna męczy Alergia na kurz. Dlatego mysle o zamówieniu preparatów na kurz i roztocza. Byc może pomogą. Słyszałam, że preparaty z Allergoff są bardzo skuteczne. Ktoś z was może już je stosował? jak się u Was sprawdziły? W domowe sposoby średnio wierzę. Kiedys próbowałam sobie nimi pomóc i nic mi to nie dało niestety.

kendal
Posty: 734
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Alergia

Post autor: kendal »

Skoro mowa o alergiach, to może polecicie mi sprawdzonego alergologa? Myślałam o wizycie tutaj cmp.med/pl/cmp-wola/alergolog-warszawa-wola/ ale zanim się umówię, to chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Alergia

Post autor: mitril »

W moim przypadku niezastąpiony okazał się oczyszczacz powietrza Viktor marki Stadler Form. Oczyszcza powietrze z kurzu, pyłków , wirusów i innych zanieczyszczeń. Doskonale wykonuje swoje zadanie :)

sorra
Posty: 134
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Alergia

Post autor: sorra »

W domu to jeszcze można sobie z alergią poradzić, gorzej jest na dworze. Tam nie da się uniknąć pyłków. Dlatego jeśli macie problemy np. z alergicznym zapalenie spojówek to polecam wam zajrzeć na portal DBAM O OCZY , gdzie dostępne są pomocne porady jak sobie z problemem radzić

furka
Posty: 595
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Alergia

Post autor: furka »

Myślicie, że leczenie alergii biorezonansem może dać odpowiednie efekty? Czytam całkiem sporo informacji na ten temat i wiele z nich udało się znaleźć na stronie https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/alergie-2/ . Sprawdźcie, w jaki sposób taki biorezonans działa, jeśli zmagacie się z alergią.

ODPOWIEDZ