prezent

kobietki33
Posty: 847
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: prezent

Post autor: kobietki33 »

Jak już jesteśmy w temacie prezentów, to nie sposób nie wspomnieć o tym, że idealnie na prezent sprawdzi się jakaś ciekawa książka. Przyznam szczerze, że ja zawsze stawiam na jakąś ciekawą lekturę, jeżeli nie mam lepszego pomysłu. Jeszcze nikt nie był rozczarowany, więc myślę że to dobry pomysł. Na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/hania-humorek-oglasza-niepodleglosc-megan-mcdonald-p-1561031.html , można znaleźć spory wybór tego typu produktów.

Aśka
Posty: 362
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: prezent

Post autor: Aśka »

A co myślicie o paczkach prezentowych ? Moim zdaniem jest to super prezent, zwłaszcza gdy nie mamy pomysłu. Ja takie paczki kupuję tutaj ekoaleja.eu/pol_m_Paczki-prezentowe-2778.html Są cudownie zapakowane, a zawartość ucieszy każdego, bo jest dość uniwersalna. Są zestawy przeznaczone dla kobiet, mężczyzn czy dzieci ;)

jankat
Posty: 212
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: prezent

Post autor: jankat »

Super pomysłem na prezent jest biżuteria. Ostatnio zamówiłam siostrze na urodziny kolczyki od sadva/pl/pl/47-kolczyki-wiszace. Bardzo się jej spodobały. Są bardzo eleganckie i ponadczasowe. Sama zastanawiam się nad parą dla siebie.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: prezent

Post autor: mitril »

Ja bardzo nie lubię sprzątać, ale mieszkanie przecież trzeba jakoś ogarnąć, bo mieszkam sam. Na szczęście dostałem w prezencie specjalnego irobota do domu i dzięki temu czas sprzątania jest krótszy. Polecam, bardzo to ułatwia takie zadania.

kendal
Posty: 734
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: prezent

Post autor: kendal »

Gdybyście się zastanawiali, jaki prezent na 60 urodziny będzie odpowiedni, to polecam wam zajrzeć na tę stronę: koszeokazjonalne/com/pl/jaki-prezent-kupic-na-60-urodziny/ Znajdziecie tutaj mnóstwo pomysłów i inspiracji :) Ja sama ostatnio zastanawiałam się, co kupić swojej teściowe na urodziny i bez problemu mi się to udało :)

ODPOWIEDZ