Jak dbacie o włosy?

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Jak dbacie o włosy?

Post autor: Dominika »

Hej kochane, jakich kosmetyków pielęgnacyjnych używacie aby dbać o włosy? JA stosuję wiele kosmetyków począwszy od masek aż po oleje. Zakupy zawsze robię hurtowo aby mieć zapas na dłuższy czas. Bardzo fajną ofertę moich ulubionych kosmetyków znalazłam w drogerii perfumesco/pl/wlosy i od dłuższego czasu to tam robię swoje zakupy :)

nosleep
Posty: 283
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: nosleep »

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, czym układa się włosy. Ja codziennie prostuje włosy wiec zainwestowałam w dobra prostownice z babyliss z możliwością ystawienia temperatury. Teraz juz nie niszczę włosów prostowaniem, poza tym nie ma ryzyka, że się poparzę. Prostownica ma tez funkcję lokówki, więc zawsze mogę wykorzystać ją jeszcze do zrobienia eleganckich loków.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: Pańcia »

Zastanawiam się co bedzie najskuteczniejsze, żeby walczyć ze zbytnim puszeniem włosów. Bo u mnie jest to spory problem. Czytałam tutaj sklep.bellita.waw/pl/jak-wygladzic-wlosy kilka sposobów na to jak wygładzić włosy. Nie wiem tylko, które z nich będą najskuteczniejsze.

pinkipa
Posty: 85
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:50 pm

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: pinkipa »

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, czym układa się włosy. Ja codziennie prostuje włosy wiec zainwestowałam w dobra prostownice z babyliss z możliwością ystawienia temperatury. Teraz juz nie niszczę włosów prostowaniem, poza tym nie ma ryzyka, że się poparzę. Prostownica ma tez funkcję lokówki, więc zawsze mogę wykorzystać ją jeszcze do zrobienia eleganckich loków.
który to model babyliss? Widziałam, ze mają też prostownicę bezprzewodową, zastanawiam się czy sobie nie kupić. Duże lustro mam na korytarzu i ta by na pewno mi było wygodniej układać ale cięzki tam dostęp do gniazdka, taka prostownica by rozwiązała problem. Babyliss ma świetne urządzenia i z ładnym designem

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: sowwa »

Stosuję dobrej jakości kosmetyki, lubię markę solverx, mam szampon sensivite. MA fajny skład, nie podrażnia skóry, sprawdził mi się. Włosy wyglądają dobrze, skóra jet w fajnym stanie, nie swędzi jak po mocnych szamponach drogeryjnych.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: akacja56 »

Najlepsza pielęgnacja to ta, która jest polecona do danego włosa przez specjalistę. Mężczyzna też powinien pomyśleć o pielęgnacji odpowiedniej. Widziałam ostatnio w Toruniu charlesco/pl rewelacyjny salon fryzjerski dla włosów, brody.

korka
Posty: 268
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: korka »

A znacie kosmetyki do włosów z Bielendy? Jest taka seria pure vegan i tam są super odżywki i szampony. Bardzo mi pomogły!

jankat
Posty: 213
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: jankat »

Przede wszystkim używam wcierek, olejków do zabezpieczania końcówek, czy stosuję się do słynnej metody OMO. Do tego również raz w tygodniu nakładam na włosy olejek migdałowy, dokładnie ten helfy/pl/pl/products/migdalowy-olejek-do-wlosow-vatika-989.html :)

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: mitril »

Przede wszystkim odpowiedni szampon do włosów :) Najlepszy jest od sesderma, mozna również dokupić odżywkę do włosów notino/pl/sesderma/seskavel-time-stop-rewitalizujacy-szampon-przeciw-objawom-starzenia-sie-wlosow/ wydaje mis ię ze to całkiem fajna i skuteczna opcja :)

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Jak dbacie o włosy?

Post autor: Magnolia »

Mój problem to przetłuszczające się włosy, także muszę o to dbać, bo inaczej jest słabo. Zauważyłam, że włosy są w lepszej kondycji jeśli stosuję całą serię preparatów do włosów przetłuszczających się od Seboradin seboradin/pl/pl/14-seboradin-niger-oily-hair W skład tego zestawu wchodzą ampułki, szampon, lotion i balsam a w nich jest całe dobro - witaminy, aloes, ekstrakty roślinne ( z czarnej rzodkwi, kłączy tataraku, ziela dziurawca czy skrzypu polnego ), olejki eteryczne (kolendrowy, z drzewa herbacianego ), wspaniale to wszystko działa, skutecznie, także jestem ogromnie zadowolona. Dzięki temu zestawowi nie muszę już myć głowy codziennie, dla mnie to mega ulga, bo kiedyś to była dla mnie rzecz nie do pomyślenia.

ODPOWIEDZ