Surowa dieta - jakie są jej plusy?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Surowa dieta - jakie są jej plusy?

Post autor: Tyczka »

Surowa dieta - jakie są jej plusy?
I czy korzystałyście kiedys w swoim planie odchudzania włąśnie z takiej diety?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Re: Surowa dieta - jakie są jej plusy?

Post autor: imma34 »

W temacie dieta surowa akurat ostatnio czytała ciekawy artykuł tutaj:
sofra/com/pl/dieta-warzywno-owocowa-w-postaci-surowej/
zerknij sobie, mają bardzo fajnie opisane zasady takiej diety, doboru warzyw i owoców, zasad kalorycznych itd,
myślę że na tyle full informacji i konkretów, że będziesz zadowolona.

A od kiedy chcesz na nią przejść?

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Surowa dieta - jakie są jej plusy?

Post autor: profesjonalna »

Surowa dieta dla nas jest jak najbardziej dostosowana i naturalna. NA pewno pozwala schudnąć, ale i tak powinna być przemyślana. Ja za to myślę o diecie 5-posiłków. Tutaj dietly/pl/blog/5-posilkow-dziennie macie ją opisaną krótko. Można powiedzieć, że wydaje mi się, iż dla mnie to będzie coś najlepszego i najbardziej do mnie dopasowanego.

kendal
Posty: 737
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Surowa dieta - jakie są jej plusy?

Post autor: kendal »

Co do diety to gotujecie sobie sami, czy jednak korzystacie z cateringu dietetycznego? Powiem wam, że dzisiaj trafiłam na stronę cateromarket/pl/catering-dietetyczny/krakow i bardzo zaciekawiła mnie ich oferta. Ktoś z was korzystał?

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Surowa dieta - jakie są jej plusy?

Post autor: kochanka »

Surowa dieta to dla mnie ciut za dużo :p Ale od pewnego czasu zrezygnowałam z mięsa i ryb, co jest dla mnie sukcesem. Gotować nie umiem, więc mam catering od Fitcat fitcat/pl/ , ale dieta wege całkiem się sprawdza. To, że jedzenie mi smakuje to jest oczywiste, bo wciąż korzystam z ich oferty ;) ale jakie było moje zdziwienie co do ilości pomysłów na potrawy wegetariańskie ;)

haanka
Posty: 230
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Surowa dieta - jakie są jej plusy?

Post autor: haanka »

Plusów takiej diety jest bardzo dużo :) to niezawodny i bezpieczny detoks dla organizmu. Ja jeśli chcę sobie zafundować taką oczyszczającą dietę to sięgam zawsze po soki z firmy Nuja nuja/pl/?gclid=EAIaIQobChMI8bL0jsen6gIVzR0YCh2A5AaVEAAYASAAEgK1DPD_BwE. Jeśli jeszcze nie próbowaliście to szczerze polecam :) Soki są przygotowywane na zimno i bez pasteryzacji, więc zachowują wszystkie cenne minerały i witaminy. a do tego taka 3 dniowa dieta wcale nie jest droga :)

litovelek
Posty: 197
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Surowa dieta - jakie są jej plusy?

Post autor: litovelek »

Ja głównie stosuję teraz catering od akademiazz/com/pl/dieta-lowfodmap-we-wroclawiu/ ten catering pozwala na szybkie zrzucenie wagi, a nie musimy się martwić o gotowanie. Taka opcja jest jedną z lepszych.

zuzula12
Posty: 1681
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Surowa dieta - jakie są jej plusy?

Post autor: zuzula12 »

Chciałbym Wam polecić stronę winotoskanii/pl , na której znajdziecie ofertę delikatesów z produktami włoskimi. Korzystałem z ich sklepu regularnie, ponieważ posiadają oryginalne włoskie produkty.

ODPOWIEDZ