Jak zmyć hybrydy?

Manicure hybrydowy to przebój wśród nowości kosmetycznych ostatnich kilku lat. Trzyma się do 3 tygodni, nie traci połysku, nie rysuje się i nie odpryskuje. Po tym czasie trzeba go jednak odświeżyć, by paznokcie nadal wyglądały ładnie. Jak zmyć lakier hybrydowy? Ściągniecie hybrydy jest prostsze niż mogłoby się wydawać. Wystarczy jednie krótka wizyta u manicurzystki lub kilka minut w domowej łazience. Sprawdźmy więc, na czym polega ten zabieg.

Z reguły zmywanie hybrydy odbywa się w salonie kosmetycznym przy okazji wykonywania ponownego manicure. Ściągnięcie hybrydy można też wykonać niezależnie od położenia nowego koloru, choć wtedy jest to usługa płatna oddzielnie. Lakier hybrydowy da się też ściągnąć bez wychodzenia z domu. Zmywacz do paznokci hybrydowych można zamówić w specjalistycznych sklepach i zmyć hybrydę samodzielnie. Cała operacja nie zajmuje więcej niż 15 – 20 minut.

By zmyć hybrydy potrzebne są: folia do usuwania lakieru hybrydowego, remover, czyli specjalny płyn do usuwania lakieru hybrydowego lub aceton, striper do ściągania lakieru hybrydowego i pilnik do paznokci.

Jak zmyć hybrydy? Trzy proste kroki

Zabieg zmywania lakieru hybrydowego jest bardzo prosty. Na samym początku warto opiłować lakier – TOP pilniczkiem. Wszystko po to, by remover lepiej w niego wnikał. W kolejnym kroku bezpyłowe waciki na folii nasącza się removerem lub acetonem i owija wokół palca. Po ok. 10 minutach pod takim okładem, lakier sam zacznie odchodzić od płytki i łatwo go usunąć striperem.– wyjaśnia Lidia Nawrot, ekspert marki Semilac.

Od koloru do wyboru

Manicure hybrydowy jest bezpieczny dla paznokci, więc po zdjęciu hybrydy można od razu położyć nowy kolor. Lakiery hybrydowe są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. – Paznokcie można sobie dobrać dowolnie do stroju, humoru lub okazji i nie martwić się o to, jak zmyć hybrydę – widać, że nie jest to nic trudnego – dodaje L. Nawrot (SEMILAC).

Paznokcie hybrydowe to cudowny efekt nienagannie wyglądających dłoni na 2-3 tygodnie. Taka stylizacja paznokci na pewno nie pozostanie niezauważona. Posiadanie zdrowych i ładnych paznokci nigdy nie było prostsze. Manicure hybrydowy spełnia wszystko, co obiecują reklamy. Przekonaj się o tym sama – już dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*