Jaki tablet do 1000 zł?

Tablety mają swoich zwolenników, którzy nie zamieniliby tych urządzeń na żadne inne. Łączą w sobie najlepsze zalety smartfona z laptopem, stając się uniwersalnym narzędziem do nauki i rozrywki. Jeżeli i ty myślisz o kupnie nowego tabletu, czyt to dla siebie czy swoich bliskich jako prezent, mamy kilka wskazówek, które pomogą dokonać właściwego wybór. Przyjmijmy że próg finansowy, którego nie chcesz przekroczyć to 1000 złotych. Co powinien oferować idealny tablet, mieszczący się w tej kwocie?

Wbudowany modem LTE

Możesz ci się to wydawać zbędnym gadżetem, jeśli tablet ma być wykorzystywany w domu, w którym działa sieć wifi. Ale pomyśl o wakacyjnym wyjeździe. Dlaczego nie miałbyś zabrać na niego swój nowy tablet? Pozwoli ci on być w kontakcie z ludźmi, nawet kiedy będziesz tysiące kilometrów dalej. Aby jednak łączyć się z internetem będzie ci potrzebna transmisja danych, a tym samym i wbudowany router LTE. Jeśli model będzie w niego wyposażony, wystarczy tylko umieścić w odpowiednim gnieździe kartę nano sim, skonfigurować dostęp do sieci i cieszyć się mobilnym internetem w tablecie. Jeśli modem nie będzie występować w urządzeniu, nadal będziesz mógł korzystać z sieci internet poza domem, ale będzie to wymagać stworzenia punktu hotspot na swoim smartfonie i udostępnieniu go tabletowi.

Możliwość podłączenia klawiatury

Tablet to urządzenie z ekranem dotykowym, na który można wywołać wirtualną klawiaturę. Jeśli jednak chodzi o komfort i ergonomię pracy, nie może się ona równać z prawdziwą, fizyczną klawiaturę. Możesz wyposażyć swój tablet w taką klawiaturę, która zwykle połączona będzie z etui. Klawiatura zewnętrzna do tabletu zamienia to urządzenie w mini laptop, pozwalając szybko i wygodnie pisać maile oraz redagować dowolnej długości wiadomości.

Szybkie ładowanie tabletu

Tablety mają zwykle średniej wielkości baterie, które jedna z uwagi na dużych rozmiarów ekran nie należą do najbardziej wytrzymałych. W takim przypadku dobrym wyjściem będzie opcja szybkiego ładowania baterii, którą twój tablet do 1000 złotych powinieneś zapewniać. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe staje się całkowite naładowanie baterii w czasie wielokrotnie krótszym niż przy standardowym ładowaniu. Chcesz sobie sprawić nowy tablet? Potrzebne ci pieniądze? Szybka pożyczka już czeka na twój wniosek. Wypełnij i wyślij go jeszcze dziś. Jeżeli szybka pożyczka zostanie ci przyznana, zostaniesz o tym poinformowany mailem lub smsem. Na gotówkę przyjdzie ci zwykle poczekać do jednego dnia roboczego, kiedy to pieniądze wpłyną na twoje konto.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*