L’Oreal Sublime Mousse – farby do włosów wprost stworzone do domowej koloryzacji. Poznaj ich największe zalety!

Koloryzacja włosów stała się dla wielu kobiet tak ważną czynnością, że poddają się jej regularnie mniej więcej co 2 miesiące. Wiele kobiet rezygnuje też z farbowania włosów w salonach fryzjerskich na rzecz koloryzacji w domu. Jest to doskonały sposób nie tylko na oszczędność czasu, ale przede wszystkim pieniędzy, które należałoby poświęcić na specjalistyczne środki do koloryzacji stosowane w salonach, jak również samą usługę wykonywaną przez fryzjera. Nie oznacza to jednak, że farbowanie włosów w warunkach domowych musi przynosić gorsze efekty niż koloryzacja wykonywana przez profesjonalistę. Wystarczy bowiem odpowiednio dobrana farba do włosów oraz podstawowa wiedza z dziedziny farbowania włosów, by stworzyć iście profesjonalny efekt. Podpowiadamy zatem, jak prawidłowo farbować włosy w domu na przykładzie koloryzacji z farbą L’Oreal Sublime Mousse!

L’Oreal Sublime Mousse – czyli farba w piance!

Wydawałoby się, że produkty z gamy L’Oreal Paris Sublime Mousse to zwykłe farby do włosów, które nie różnią się niczym szczególnym od środków do koloryzacji innych marek. Tymczasem okazuje się, że są to wyjątkowe farby do włosów, których formuła została wprost stworzona do farbowania włosów w domu. Sublime Mousse to gama delikatnych produktów koloryzacyjnych w formie pianki, która bardzo łatwo rozprowadza się po włosach, a tym samym usprawnia cały proces koloryzacji. Specjalny aplikator pozwala na precyzyjne rozłożenie farby do włosów na całej powierzchni głowy – w tym w miejscach, które do tej pory były dla nas trudno dostępne przy farbowaniu włosów w warunkach domowych. Delikatna formuła pianki nie oznacza jednak, że jest to produkt przeznaczony do półtrwałej koloryzacji – jest to farba trwała, która pozwala na osiągnięcie długotrwałego i intensywnego koloru włosów!

L’Oreal Sublime Mousse – kolory

Farby do włosów z gamy Sublime Mousse odznaczają się bogatą paletą różnorodnych kolorów, dzięki czemu każda z nas będzie mogła z łatwością dopasować do siebie odpowiedni odcień produktu. W ofercie farb do włosów w piance znajdziemy piękne i naturalnie wyglądające kolory blondu, brązu, czerni, a nawet rudości, co sprawia, że doskonale odnajdą się w tej gamie produktów panie o różnych typach urody. Jednak przed wyborem konkretnej farby do włosów, warto upewnić się, czy dany odcień będzie dobrze komponował się z kolorytem naszej karnacji. Pamiętajmy, że chłodne farby do włosów najlepiej współgrają z zimnym kolorem skóry, zaś ciepłe z oliwkową, brzoskwiniową lub morelową poświatą cery. Jeśli mamy problem z ustaleniem odcienia naszej karnacji, z powodzeniem możemy wybierać neutralne kolory farb do włosów, które zostały dostosowane do różnych typów urody.

Koloryzacja włosów z L’Oreal Sublime Mousse

Koloryzacja włosów z farbami Sublime Mousse nie różni się znacząco od farbowania włosów innymi produktami marki L’Oreal Paris. Możemy być jednak zaskoczone łatwością nakładania farby do włosów przy pomocy specjalnej buteleczki z pompką – dzięki temu unikniemy konieczności mieszania farby w oddzielnym pojemniku oraz nakładania jej specjalnie dostosowanym do tego pędzlem. W tym przypadku wystarczy kilka potrząśnięć butelką, naciśnięcie dozownika, z którego wydobędzie się farba, a następnie aplikowanie produktu na włosy w taki sam sposób, jak zwykłego szamponu do mycia włosów. To bardzo duże ułatwienie dla koloryzacji włosów w domu, która przy produktach z gamy Sublime Mousse przebiega wyjątkowo szybko i sprawnie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*