Makijaż permanentny ust, czyli jak poprawić wygląd warg bez używania botoksu

Piękne, malinowe, ponętne i równe wargi to synonim kobiecości. Jeden z kluczowych elementów twarzy, który może upiększyć całą buzię. Niestety, nie wszystkie kobiety zostały równo obdarowane przez Matkę Naturę i nie zawsze mogą pochwalić się nieskazitelnie pięknymi wargami

Polki najczęściej posiadają wąskie wargi, często niedoskonale równe i o bardzo jasnym kolorycie. Na szczęście mogą w łatwy sposób całkowicie odmienić wygląd swoich ust, dodając im objętości i koloru. W jaki sposób? Oczywiście poprzez makijaż permanentny ust.

Makijaż permanentny w salonie kosmetycznym J’adore

W salonie J’adore najlepsi linergiści wykonują profesjonalny makijaż permanentny warg. Precyzyjnie korygują kształt ust i optycznie je powiększają, a to wszystko bez użycia skalpela. Trwały makijaż polega na wprowadzeniu pod skórę barwnika, który utrzymuje się w niej przez kilka lat. Zabieg jest bardziej zbliżony do pracy malarza niż do operacji chirurga plastyka, a efekt daje zachwycający! Dowiedź się więcej o makijażu permanentnym na stronie http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/

Różne rodzaje makijażu ust

Makijaż można wykonać w różny sposób – w zależności od potrzeb i oczekiwań Klientki. Niektóre panie potrzebują tylko delikatnego wyregulowania kształtu ust, by obydwie połowy były symetryczne, a górna i dolna warga jak najbardziej do siebie pasowały. Inne osoby oczekują uwypuklenia i optycznego powiększenia ust lub mocnego zarysowania ich kształtu. Jednak najwięcej pań decyduje się zarówno na wykonanie konturu, jak i wypełnienie warg kolorem.

makper2

Po zbiegu usta są wymodelowane, ponętne, równe i posiadają piękny kolor. Prezentują się doskonale i naturalnie. Osoby, które skorzystały z trwałego makijażu najczęściej całkowicie rezygnują ze stosowania szminki lub błyszczyka.

Trwały makijaż nie tylko na usta!

Kolejnym, równie popularnym zabiegiem permanentnym jest makijaż oka i brwi. W pierwszym przypadku najczęściej wykonuje się precyzyjną kreskę na górnej powiece, która wydobywa naturalne piękno spojrzenia i optycznie zagęszcza rzęsy. Natomiast makijaż brwi reguluje ich kolor i kształt oraz wpływa na ogólny wygląd twarzy. Perfekcyjne wymodelowane brwi są w stanie wysmuklić okrągłą buzię, sprawić, że mocne rysy będą wyglądały łagodniej lub dodać objętości pociągłej twarzy.

Makijaż permanentny daje wiele możliwości. Precyzyjnie udoskonala wygląd twarzy, podkreślając jej atuty i „naprawiając” wady. Jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet w każdym wieku, ponieważ wygląda bardzo naturalnie. Można go wykonać w przypadku każdego typu cery, a w wielu sytuacjach również wtedy, gdy twarz posiada wyraźne defekty, które chcemy zatuszować, jak zajęcza warga czy mocno przerzedzone brwi.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*