Najlepsze rodzaje zabawek erotycznych dla kobiet

Kobiety coraz częściej decydują się na zakup zabawek erotycznych, aby urozmaicić swoje życie seksualne. Przestały być to bowiem produkty uważane za wstydliwe. Nic więc dziwnego, że wybór w tym zakresie na rynku jest coraz większy. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że gadżety erotyczne mają bardzo długą historię. Już w grobowcach pochodzących z czasów dynastii Han znaleziono sztuczne penisy wykonane z brązu, kości słoniowej i drewna. Miały używać je konkubiny cesarza Han Gaozu. Po jakie zabawki erotyczne sięgają dzisiaj najchętniej kobiety?

Wibratory dla kobiet

To chyba najpopularniejsza zabawka erotyczna przeznaczona dla kobiet. Co ciekawe, jeszcze w wieku XIX wibratory stosowane były podczas leczenia. Wierzono bowiem, że kobieta, która osiąga orgazm nie cierpi z powodu migreny czy nie ma złego nastroju. Obecnie na rynku w sprzedaży dostępne są różnorodne modele wibratorów. Nowoczesne wibratory często wykonane są z cyberskóry, która idealnie imituje skórę człowieka. Swoim kształtem, fakturą i wielkością niemal do złudzenia przypominają one prawdziwego penisa. Poza tym sporo modeli nastawionych jest nie tylko na penetrację punktu G, ale i stymulację odbytu bądź łechtaczki.

Sztuczny penis

Sztuczny penis to po prostu dildo. Sztuczny członek nieco przypomina wibrator, ale w przeciwieństwie do niego nie ma funkcji mechanicznego poruszania się. To zabawka statyczna, ale również bardzo popularna. Obecnie sztuczne członki wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Są to zabawki miłe w dotyku, twarde i bardzo wytrzymałe, które wykorzystywać można wielokrotnie. Poza klasycznymi dildami pojedynczymi, zakupić można także dilda podwójne.

Wibratory dla par

Klasyczne wibratory znane są już od dawna, ale nie wszyscy wiedzą o tym, że w sprzedaży dostępne są także wibratory przeznaczone dla par. Posiadają one dwa zakończenia. Kobieta wprowadza do swojej pochwy krótszą część, a dłuższa przeznaczona jest do stymulacji analnej jej partnera. Dodatkowo krótsza końcówka stymuluje łechtaczkę kobiety, która dildo założyła. Zabawka tego rodzaju daje więc przyjemność obu stronom.

Korki analne

Korki analne są wkładane do odbytu i pozostają w nim w pozycji nieruchomej. Wówczas przyjemnie drażnią ścianę odbytnicy. Ciekawym rozwiązaniem są też koraliki analne. To gadżet przeznaczony do wsuwania i wysuwania. W czasie tego procesu mięśnie zwieracza są delikatnie masowane. Nowoczesne korki analne i koraliki analne dostępne są również w wersjach bardziej rozbudowanych, wibrujących.

Duże wibratory

Kobiety mają oczywiście swoje własne preferencje co do grubości i wielkości członka. Dla miłośniczek dużych rozmiarów przeznaczone są duże wibratory. Pod względem budowy w niczym nie różnią się one od klasycznych wibratorów. Jedyną różnicą jest w zasadzie rozmiar. Duże wibratory są długie i grubsze. Niekiedy do złudzenia przypominają prawdziwego członka za sprawą naturalnej barwy skóry i delikatnym żyłkom. Dużą popularnością cieszą się też wibratory w kolorze czarnym. To propozycja dla pań, które lubią eksperymentować.

Po więcej porad wejdź na https://sexactive.pl/pl/n/list

Avatar

O Artykuł zewnętrzny

1 Komentarz

  1. wg mnie najlepsze jest jajeczko lush,kurcze, ostatnio sobie je kupiłam i chyba to jedna z lepszych zabawek erotycznych jaką kiedykolwiek miałam, niesamowite doznania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*