Co warto wiedzieć o zabiegu liftingu rzęs, który podbił serca kobiet na całym świecie?

Wiele z nas, słysząc słowo lifting, kojarzy go wyłącznie z zabiegami na twarz. Nic bardziej mylnego. Lifting rzęs to zabieg kosmetyczny, który już jakiś czas temu na dobre zadomowił się w ofercie salonów kosmetycznych w Warszawie i podbija serca Klientek. Na czym polega, jakie daje efekty i kto powinien go wykonywać -– o tym wszystkim dowiecie się w niniejszym artykule

Czym jest lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg kosmetyczny, dzięki któremu nasze naturalne rzęsy staną się bardziej podkręcone i optycznie dużo dłuższe. Do tej pory taki efekt można było osiągnąć umiejętnie stosując zalotkę, jednak przewaga liftingu polega na tym, iż efekt jak po zalotce utrzymuje się na stałe.

Co warto wiedzieć zanim wykonamy lifting rzęs?

Zacznijmy zatem od najważniejszej kwestii, budzącej spore wątpliwości, czyli tego, czy zabieg liftingu rzęs może zniszczyć nasze rzęsy. Metoda trwałego podkręcenia rzęs LVL (lenght volume lift) jest w 100% bezpieczna dla naszych włosków, gdyż nie ingeruje w strukturę rzęs. Lifting rzęs zatem nie niszczy, a jedynie unosi je u nasady i, dzięki nawinięciu włosków na specjalne sylikonowe wałeczki, powoduje ich podkręcenie.

Warto również pamiętać o tym, iż jest to zabieg całkowicie bezbolesny, a dla wielu Pań wręcz relaksujący, gdyż można swobodnie poleżeć przez 45 minut z zamkniętymi oczami.

Efekt długich i pięknie podkręconych rzęs, a więc zalotnego i wyeksponowanego spojrzenia może utrzymywać się aż do 8 tygodni. Należy bowiem podkreślić, iż jest to efekt trwały. Niemniej trzeba pamiętać o tym, iż nowa rzęsa, rosnąca w miejscu podkręconej, która wypadła, będzie pozbawiona efektu liftingu.

W Studio Bodybar na Mokotowie lifting rzęs jest wzbogacony o zabieg laminowania, co dodatkowo odżywia rzęsy dzięki nałożeniu specjalnych preparatów, zawierających m.in keratynę, które wzmacniają i odżywiają nasze włoski. Stylistki w Studio na Mokotowie do liftingu i laminacji rzęs stosują kosmetyki światowej marki Ellebana – specjalizującej się w pielęgnacji brwi i rzęs.

Dla kogo zatem jest zabieg liftingu rzęs?

Zabieg liftingu rzęs powinny wykonywać osoby, których rzęsy są krótkie, przerzedzone i proste. Zabieg optycznie zagęści i wydłuży rzęsy oraz nada świeży charakter spojrzeniu.

Niemniej, zabieg ten powinny wykonywać wszystkie kobiety, które pragną mieć wyraźnie podkręcone rzęsy na dłużej. To, co cieszy najbardziej – niezależnie od tego, w jakiej kondycji są Twoje rzęsy przed pojawieniem się w salonie – to fakt, że efekt widoczny jest od razu po zakończeniu zabiegu liftingu rzęs. 100% kobiet z niedowierzaniem spogląda w lustro i zadaje sobie pytanie, czy to możliwe, że moje rzęsy mogą być tak długie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*