Zalety kolorowych pieczątek

Pieczątki są niewątpliwie korzystne dla każdej firmy. Na rynku dostępne są ich różne rodzaje: pieczątki automatyczne, drewniane, metalowe, kieszonkowe i inne. Jak się okazje, wybór odpowiedniego rozwiązanie nie jest wcale taki oczywisty. Na przeciw wychodzą nam pieczątki kolorowe. Dzięki swoim właściwościom stają się jeszcze bardziej korzystne dla naszej firmy. W tym artykule poznasz zalety kolorowych pieczątek.

Dlaczego warto kupić kolorowe pieczątki?

Kolorowe pieczątki mają przede wszystkim zaletę wizualną. Zastosowanie różnych kolorów zdecydowanie sprawia, że Twoja firma zaczyna wyróżniać się na tle firm z nudnymi i pospolitymi pieczątkami tradycyjnymi. Oryginalny, różnokolorowy stempel bardzo dobrze przyciąga wzrok kontrahentów, a zastosowanie dodatkowego loga sprawi, że nasza firma na długo zostanie w ich głowach. Właśnie dzięki takim narzędziom nasza firma zyskuje dodatkową możliwość przekazu marketingowego.

Pieczątka jest dla każdego

Pieczątka kolorowa jest zdecydowanie dla każdego. Dzięki nowym, kieszonkowym rozwiązaniom każdy może mieć ją przy sobie. Bez różnicy czy działasz w dużej korporacji, prywatnej firmie, czy na własnej działalność – koniecznie spraw sobie kolorową pieczątkę!

Pieczątki nie są drogie

Wiele firm rezygnuje z pieczątek, gdyż nie są one obowiązkowe w świetle naszego prawa. Poprzez to często myślimy, że stawiamy na oszczędność. Nic bardziej mylnego. Dzisiejsze pieczątki firmowe są niezawodne, wytrzymałe i przede wszystkim tanie! Można je w prosty i szybki sposób zamówić przez Internet za niewielkie pieniądze. Dzisiejsza pieczątka automatyczna potrafi przetrwać nawet kilka lat. długofalowe efekty takiego taniego marketingu będą z pewnością dla nas zadowalające. Zerknij na znakomitą ofertę https://www.maxonline.pl w tym zakresie.

Co może znaleźć się na Twojej kolorowej pieczątce?

Przede wszystkim umieść sam podstawowe dane swojej firmy, jak i dane kontaktowe. Może być to adres email, numer telefonu, numer konta bankowego, witryna www czy adres siedziby firmy. Możliwości są tu praktycznie dowolne! Dzięki zastosowaniu różnych kolorów możesz pokusić się również o umieszczenie loga w swojej pieczątce. To z pewnością będzie atrakcyjnym rozwiązaniem nie tylko dla klienta – ale również dla Ciebie!

Jak dobrze zaprojektować kolorową pieczątkę?

Projektując swoją pieczątkę samodzielnie musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Przede wszystkim pieczątka firmowa powinna posiadać odstęp między symbolami i literami o różnych barwach przynajmniej 3mm. Ciągłe pole barwy powinno mieć wymiaru przynajmniej 8mm na 8 mm. Zadbaj również o to, aby kolory się nie zlewały. Nikt nie chce przecież oglądać niewyraźny stempel.

Pamiętaj również o wyborze odpowiedniego narzędzia. Kupuj tylko znane i sprawdzone marki pieczątek firmowych. Czytaj opinie i sprawdzaj referencje. Na rynku dostępnych jest wiele świetnych firm zajmujących się wyrobem pieczątek firmowych. Skorzystaj ze swojej wyszukiwarki i kup swoją wymarzoną pieczątkę firmową już dziś. Wszystko poprzez zaledwie kilka kliknięć!

Avatar

O

Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu.

Avatar
Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*