Fotoksiążka dla babci i dziadka – podaruj prezent od serca

Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Babci i Dziadka? A może zbliżają się urodziny lub imieniny jednego z ukochanych seniorów, a Ty chciałbyś podarować mu coś wyjątkowego i od serca. Fotoksiążka to doskonały pomysł na prezent dla dziadków na każdą okazję. Starsze osoby z reguły bardzo cenią sobie sentymentalne podarunki, które pozwalają im wspominać miłe momenty z życia i dostarczają przyjemnych doznań. Dziadkowie kochają swoje wnuki bezwarunkowo i z pewnością docenią Twój wkład pracy włożony w przygotowanie personalizowanej fotoksiążki, która ma szansę stać się dla nich szczególnie cenną pamiątką.

Fotoksiążka dla babci i dziadka – pomysł na prezent prosto z serca

Twoi dziadkowie na pewno nie oczekują od Ciebie żadnych prezentów, a zwłaszcza tych drogich i bardzo wyszukanych. Dla nich najważniejsza jest Twoja obecność i możliwość wspólnego spędzenia czasu przy kawałku ciasta i filiżance herbaty. Wiadomo jednak, że żadna wyjątkowa okazja taka, jak na przykład Dzień Babci i Dzień Dziadka, nie może obyć się bez szczególnej niespodzianki i chęci sprawieniu bliskiej osobie przyjemności. Personalizowana fotoksiążka wypełniona rodzinnymi fotografiami to fantastyczny pomysł na prezent dla dziadków, który ma szansę wprawić ich w zachwyt, a nawet wywołać łzy wzruszenia. Bo czy jest coś cenniejszego niż upominek, który chwyta za serce i przywołuje miłe wspomnienia?

Fotoksiążka dla dziadka i babci – gdzie zamówić?

Personalizowaną fotoksiążkę dla babci i dziadka wykonaną według własnego pomysłu możesz zamówić w sklepie internetowym Empik Foto. W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo ciekawych wzorów fotoksiążek, a także pusty szablon, który możesz wykorzystać do stworzenia swojego oryginalnego projektu. Nasze intuicyjne narzędzie do projektowania sprawnie i szybko przeprowadzi Cię przez cały proces kreacji. Wystarczy, że zgromadzisz pulę zdjęć w formacie jpg. i skorzystasz z dostępnych opcji. Koszt fotoksiążki dla dziadka i babci w formacie 20×30 cm to tylko 49,90 zł. Warto więc skorzystać z tej atrakcyjnej oferty i stworzyć upominek, którego niematerialna wartość znacznie przekracza jego faktyczną cenę.

Fotoksiążka dla babci – pomysły

Osobista fotoksiążka dla babci powinna być elegancka i podkreślać jej wyjątkowy styl i osobowość. Możesz w niej zgromadzić Wasze wspólne zdjęcia obejmujące różne etapy z życia lub stworzyć sentymentalny album nawiązujący do czasów młodości Twojej babci. W fotoksiążce zamieść zdjęcia babci z dzieciństwa, szkoły podstawowej i liceum. Przypomnij jej, co lubiła robić w przeszłości, jaki zawód wykonywała oraz jak wyglądała w dniu swojego ślubu. Na jednej stronie możesz zamieść nawet kilka zdjęć i tworzyć estetyczne kompozycje, które Twoja babcia będzie oglądała z wielką przyjemnością i łzą wzruszenia w oku. Dodaj podpisy, cytaty, zanotuj ważne daty. Na pierwszej stronie fotoksiążki dla babci zamieść osobiste życzenia lub dedykację, za pomocą których masz szansę przekazać tej wyjątkowej osobie, jak bardzo ją kochasz, doceniasz i szanujesz.

Fotoksiążka dla dziadka – pomysły

Twój dziadek to zapewne człowiek o wielkim sercu, który dokonał w życiu wielu wspaniałych rzeczy i zawsze stał na straży bezpieczeństwa swojej rodziny. Zabierz swojego dziadka w sentymentalną podróż w czasie i za pomocą fotoksiążki przypomnij mu najpiękniejsze momenty z jego życia. Twój dziadek w młodości był zapalonym ogrodnikiem, grał na gitarze w zespole muzycznym, uprawiał kolarstwo, a może latał awionetką? Wypełnij fotoksiążkę dla dziadka wzruszającymi i pełnymi nostalgii fotografiami, które pozwolą mu wrócić pamięcią do czasów swojej młodości i dogłębnie poruszą jego serce.

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*