Poszetka – stylowy dodatek

Noszenie poszetki w brustaszy to synonim prawdziwej elegancji. Piękne chusteczki wsunięte w kieszonkę marynarki towarzyszą ikonom męskości – tajnym agentom w sensacyjnych filmach, ważnym politykom czy światowej klasy artystom. To oni wyznaczają pewne trendy w dziedzinie męskiej mody i elegancji. Z ich powodu poszetka jest jednym z dodatków, który bije obecnie rekordy popularności. To wyjątkowo dobry dowód na to, że tak jak historia, moda męska zatacza wciąż koła i do sprawdzonych wzorców powraca co jakiś czas, potwierdzając ich ponadczasowy charakter.

Sklep Modini oddaje do dyspozycji Szanownych Klientów duży wybór pięknych i doskonale wykonanych poszetek na różne okazje. To idealny dodatek do – również przywróconej ostatnimi laty – muszki oraz klasycznego krawata. Spasowane dodatki w pełni podkreślają elegancki charakter stroju i pozwalają na jego indywidualne kreowanie zgodnie z potrzebami i własnym gustem.

W naszej ofercie znaleźć można poszetki przygotowane przez mistrzów w swoim fachu – cenione i solidne firmy z Polski. Do ich wykonania użyte zostały jedynie najlepsze tkaniny o dużej wytrzymałości. Wysoka precyzja wykonania sprawia, że naszych dodatków nie powstydzą się nawet najbardziej wymagający i wysmakowani gentlemani. O gustach się ponoć nie dyskutuje, ale można za to sprostać potrzebom licznego grona odbiorców – w tym celu nie poprzestaliśmy jedynie na najbardziej klasycznych modelach w kolorze czerni i bieli. Dla naszych Klientów mamy bardzo duży wybór dodatków, wśród których znaleźć można zarówno gładkie, jak i wzorzyste poszetki w wielu kolorach. Piękna poszetka z dopasowanym krawatem lub muszką stanowić może wyraz indywidualnego gustu lub być doskonałym nawiązaniem do kreacji małżonki lub towarzyszącej kobiety. Poszetka Modini ma niezwykły charakter, gdyż zmienia całkowicie strój – w praktyce można mieć jeden piękny i wygodny garnitur w klasycznym kolorze i modyfikować go jedynie poprzez odpowiedni dobór dodatków. Można powiedzieć, że kupując poszetkę, kupuje się kolejny unikalny garnitur.

01-06-2017-poszetka

Młodzi miłośnicy mody z pewnością docenią kolekcję odważnych poszetek zdobionych złotą nicią czy nieszablonowym deseniem. W ich przypadku poszetka nie musi być zwieńczeniem oficjalnego stroju. Marynarka towarzyszy młodym gentlemanom coraz częściej w codziennych sytuacjach i wtedy poszetka pozwala perfekcyjnie dopasować ją do reszty stroju. Sportowa marynarka z lnu lub sztruksu w połączeniu z jeansami to bardzo ciekawy wybór, ale z dodatkiem w postaci nowoczesnej poszetki to prawdziwy krzyk współczesnej mody.

Modini.pl – stylowe dodatki dla mężczyzn

Leave a comment

Your email address will not be published.


*