Przedłużanie włosów metodą tape-on – sprawdź, jakie korzyści możesz osiągnąć!

Długie włosy to Twoje niespełnione marzenie? Zapuszczanie zawsze kończy się nieprzemyślaną wizytą u fryzjera i długimi tygodniami, podczas których próbujesz zaakceptować nową fryzurę? Znajdź sposób, by pomóc naturze! Zdecyduj się na przedłużanie włosów tape-on i ciesz się wymarzoną długością bez konieczności czekania!

Dlaczego warto przedłużyć włosy?

Przedłużanie włosów stało się niezwykle popularne. Nie można się dziwić – moda na nienaganny wygląd ma się doskonale. Decydując się na zabieg, wybierz metodę, która nie tylko nie zniszczy Twoich naturalnych kosmyków, ale przede wszystkim – zapewni Ci doskonałe rezultaty. Doskonałym wyborem będzie metoda tape-on, popularnie zwana metodą kanapkową. Sprawdź, na czym polega i jakich efektów możesz się spodziewać!

Przedłużanie włosów tape-on

Metoda kanapkowa polecana jest szczególnie posiadaczkom cienkich i słabych włosów – nie tylko nie niszczy i nie obciąża naturalnych kosmyków, ale przede wszystkim zapewnia bardzo naturalny efekt. Włosy na taśmie sprawią, że Twoje własne będą odpowiednio długie i gęste! Jak osiąga się taki rezultat?

Pasma, które mają pomóc zagęścić i przedłużyć fryzurę, są przyklejane na bezbarwnej taśmie u nasady Twoich naturalnych włosów. Kosmyki tape-on układane są na przemian z tymi naturalnymi. Martwisz się, że taśma będzie uniemożliwiała swobodną stylizację? Nic bardziej mylnego! Rozwiązanie zostało przemyślane w taki sposób, byś mogła układać takie fryzury, o jakich tylko marzysz!

Kiedy nie można przedłużać włosów?

Przedłużanie włosów dedykowane jest tym kobietom, które nie lubią czekać na efekty. Nie zawsze jednak zabieg może dojść do skutku. Jakie są przeciwwskazania do przedłużania włosów metodą tape-on?

– nadwrażliwość na jeden lub więcej składników wykorzystywanych w trakcie zabiegu;

– podrażnienia, uszkodzenia lub stany zapalne skóry głowy;

Przeciwwskazania są naprawdę nieliczne, jednak się pojawiają. Warto zwrócić na nie uwagę, by nie narażać się na nieprzyjemne konsekwencje.

Dla kogo jest metoda tape-on?

Zastanawiasz się, czy masz odpowiedni powód do tego, by skorzystać z usługi przedłużania włosów? Sprawdź, komu jest dedykowana ta metoda!

Na dodatkowe pasma włosów powinny zdecydować się kobiety, które nie czują się pewnie w swojej fryzurze, szukają zabiegu gwarantującego naturalne rezultaty, chcą skutecznie zagęścić lub przedłużyć włosy, a dodatkowo – nie chcą, by miejsca łączenia były widoczne. Metoda tape-on dedykowana jest posiadaczkom włosów zniszczonych, krótkich, regularnie się łamiących i wolno rosnących.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*