Jak się pozbyć „pomarańczowej skórki”? Wypróbuj ten zabieg na cellulit

Kosmetyki z aktywnymi składnikami antycellulitowymi, szczotkowanie na sucho, masaże, peelingi i zdrowa dieta – wydaje Ci się, że w walce z „pomarańczową skórką” już więcej nie da się zrobić? Na szczęście jesteś w błędzie. Poznaj urządzenie Onda Deka, za pomocą którego przeprowadza się całkowicie bezinwazyjny i bardzo skuteczny zabieg na cellulit.

Idealny zabieg na cellulit – nieinwazyjny i skuteczny

Kluczem do skutecznie przeprowadzonej terapii antycellulitowej jest kompleksowe podejście. Tak właśnie działa urządzenie Onda marki Deka. Pozwala ono na przeprowadzenie jednego z najskuteczniejszych zabiegów antycellulitowych dostępnych obecnie na rynku. Urządzenie to wykorzystuje działanie unikalnych mikrofal Coolwaves™, które modelują sylwetkę i wspomagają naturalną redukcję cellulitu. Technologia mikrofalowa działa dużo skuteczniej niż na przykład fale radiowe.

Urządzenie Onda Deka umożliwia usuwanie cellulitu w każdym stadium zaawansowania z takich obszarów, jak: pośladki, brzuch, uda, kolana czy ramiona. Dwa rodzaje głowic pozwalają na dostosowanie parametrów zabiegu do modelowania ciała na różnych obszarach – głowica działająca płytko wykorzystywana jest w zabiegach na cellulit i ujędrniających, głowica o głębszym działaniu służy do redukcji tkanki tłuszczowej.

Specjaliści z katowickiej Kliniki Miracki zauważają, że skuteczność zabiegu na cellulit falami Coolwaves™ jest tak wysoka, ponieważ technologia ta wykazuje wysokie powinowactwo z komórkami tłuszczowymi. Aż 80% mikrofal trafia wprost do tłuszczu znajdującego się w tkance podskórnej, omijając naskórek. Pod wpływem technologii Coolwaves™ komórki tłuszczowe obumierają i są usuwane przez organizm na drodze procesów metabolicznych.

Onda Deka działa wielokierunkowo: wyszczupla i modeluje ciało, redukuje cellulit, ujędrnia skórę oraz zwiększa jej sprężystość, również gdy przyczyną jest niedobór kolagenu spowodowany upływem lat. Ciało po tym zabiegu na cellulit wygląda naturalnie, ponieważ działanie terapii opiera się na pobudzaniu organizmu do podjęcia samodzielnych procesów regeneracyjnych w skórze i tkance podskórnej. Pierwsze rezultaty pojawiają się już po jednej sesji. Optymalne efekty widoczne są jednak dopiero po 1-3 miesiącach, ponieważ tyle trwają procesy naprawcze zainicjowane podczas terapii mikrofalami.

Na czym polega zabieg antycellulitowy Onda Deka?

Zabieg na cellulit z wykorzystaniem mikrofal nie wymaga znieczulenia – energia przenika transdermalnie, czyli przez skórę, bez konieczności wykonywania jakiegokolwiek cięcia. Odczuwane jest jedynie przyjemne ciepło. Poza tym wbudowany system chłodzący minimalizuje dolegliwości bólowe i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo terapii. Nie ma więc ryzyka przegrzania tkanek czy podrażnień skóry.

Terapię przeprowadza wykwalifikowany kosmetolog. Pierwszym krokiem jest posmarowanie skóry specjalnym preparatem. Przebieg zabiegu kontrolowany jest na monitorze komputera. Procedura polega na przesuwaniu głowicy urządzenia po wybranych obszarach. Emitowane są mikrofale, które niszczą podskórne komórki tłuszczowe oraz inicjują produkcję kolagenu i elastyny w skórze.

Bezpośrednio po zabiegu możliwe jest wrażenie pogorszenia samopoczucia oraz uczucie osłabienia, które może utrzymywać się do 48 godzin po zabiegu. Nie jest konieczna jednak szczególna rekonwalescencja. Po dwóch dobach po zabiegu na cellulit można wrócić do normalnych aktywności.

Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów zaleca się powtórzenie zabiegu w 4-6 seriach w odstępach 2-3 tygodniowych. Plan terapii zależy od stopnia zaawansowania cellulitu, grubości tkanki tłuszczowej i ogólnego stanu skóry – wszelkie szczegóły ustala kosmetolog.

W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Katowicach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*