Pomysły na prezent świąteczny

Chyba każdy co roku ma problem z wyborem kolejnego prezentu dla swoich bliskich. Ja też takie miewam i nigdy nie mogę się zdecydować. Piszę ten poradnik dla was. Może ktoś z niego skorzysta. Może ktoś znajdzie w nim jakąś inspirację na prezenty dla swoich bliskich.

Prezent dla dziecka

Obdarowanie dziecka jest chyba najłatwiejszą sprawą, ponieważ one cieszą się z prawie każdego podarunku. Oczywiście, że można trafić lepiej lub gorzej. Jednym z pomysłów mogą być klocki. Chyba każde dziecko lubi bawić się klockami. Ja nigdy nie miałam ich dosyć i mogłam dostawać je co święta. Tym bardziej, że po jakimś czasie zabaw, zawsze część klocków się gubiła i zawsze powstawały pełne braki. Drugi pomysł to puzzle. Puzzle sprawiają dużo frajdy i wymagają użycia wyobraźni. Uczą cierpliwości i wytrwania, ale efekt końcowy zawsze wszystko rekompensuje. Żadna dziewczynka nie pogardzi kolejną lalką, a chłopak nowym samochodem. Dzieci są proste w obsłudze i to z dorosłymi mamy najczęściej największy problem. Zatem przechodzimy dalej.

Prezent dla kobiet

Kobiety uwielbiają kosmetyki i biżuterię. Ręcznie robiona biżuteria może być bardzo dobrym pomysłem. Dodatkowo można czasami coś wygrawerować, aby prezent był bardziej spersonalizowany, jeżeli ktoś czuje taką potrzebę. Z kosmetyki należy uważać. Coraz bardziej popularne są alergie i czasami niektóre kobiety mają swój własny już styl i gust, w który ciężko jest trafić. Odradzam kupowanie kremów czy perfum, jeżeli nie znacie dokładnych preferencji danej osoby. Polecam za to żel pod prysznic lub płyn kąpieli, mydło. Takie rzeczy nigdy nie będą stały nieużyte w szafce albo nie wylądują w koszu na śmieci.

Prezent dla mężczyzn

Dla mężczyzn polecam skórzane rękawiczki dobrej jakości. Tak samo skórzany pasek do spodni jest uniwersalnym pomysłem. Pamiętajcie jednak, aby zadbać o jakość tych skórzanych prezentów. Nie dawajmy byle czego swoim najbliższym. Oprócz tego, dobra whiskey, także powinna trafić w każde gusta każdego mężczyzny.

Coś słodkiego

Coś słodkiego można dodawać do każdego prezentu lub kupić tylko słodkości jeżeli nie posiadacie innych pomysłów. Dobrej jakości czekolada lub praliny powinny przypasować każdemu. Dobrej jakości praliny znajdziecie na stronie: https://sklep.lindt.pl/collections/inne-praliny. Są to praliny marki Lindt, która jest ceniona w Polsce.

Pomysł dla seniora

Każdy senior będzie zachwycony słodkościami. Oprócz tego można im kupić ciepły kocyk, aby mogli się dogrzewać przed telewizorem czy słuchając radia.

Uniwersalny pomysł na prezent

Uniwersalnym pomysłem na prezent mogą być kubki do kawy lub herbaty. Można kupić w sklepach już gotowymi grafikami, ale jeżeli ktoś posiada specjalne zdolności lub chce spersonalizować w jakiś sposób swój zakup, to może pokusić się o swój własny grawer na kubkach. Takie kubki na pewno codziennie będą przypominały obdarowanej osobie o was.

Podsumowanie

Jak widzicie, pomysłów na prezent może być wiele i macie szeroki wybór produktów dostępnych w sklepach. Do każdego prezentu proponuję dodać coś słodkiego, aby wspólnie spędzony czas był jeszcze milszy.

Avatar

O

Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu.

Avatar
Jestem pasjonatką dosłownie wszystkiego co kobiece i chcę się dzielić swoją wiedzą w tym zakresie. Udzielam moim czytelniczkom różnego rodzaju porad na kwestie, które je interesują. Nierzadko poruszam także tematy tabu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*