Jak upiększyć salę weselną?

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Jest to przypieczętowanie miłości, przeniesienie relacji międzyludzkiej na najwyższy poziom intymności i przede wszystkim – formalny poziom.

Ważne jest nie tylko uczucie między nowożeńcami, ale również samopoczucie gości. Aby wesele odbyło się w jak najlepszej atmosferze, należy się zatroszczyć o wszystkie formalności, także te związane z wystrojem Sali weselnej, wyborem samochodu, którym podjedzie się do ślubu. Zazwyczaj w takich wyborach pomagali rodzice, ale przecież oni brali ślub kilkanaście (jeśli nie kilkadziesiąt) lat temu, a świat się zmienia, zwyczaje się zmieniają. Teraz panują nowoczesne zwyczaje, dekoracje sali weselnej. Do Ciebie należy, w jaki sposób przeżyjesz najważniejszy dzień w życiu, ale warto wziąć pod lupę dzisiejsze zwyczaje, a to, jak wyglądało tradycyjne wesele.

Jak wygląda tradycyjne wesele, oraz jakie alternatywy powoli są wprowadzane?

Na pewno słyszałeś o niejednym przesądzie dotyczącym ślubu. Tradycyjny i niezmienny był także strój państwa młodych: robiąca wrażenie biała suknia Panny Młodej, i elegancki garnitur Pana Młodego. Teraz nagina się nieco nawet te zasady, a Panna Młoda może sobie bez problemu pozwolić nawet na kolorowe suknie ślubne. Alternatywnie (dla mniej odważnych) – nakłada się białą suknię, w towarzystwie kolorowej wstążki na talii. Zmieniło się też sztywne przestrzeganie zwyczajów (na przykład bramka weselna często jest pomijana, zapomniana, w niektórych rejonach Polski), a nawet wygląd Sali weselnej. Często wesele przypominało wiejską zabawę ludową, wystrój był raczej stonowany. To się zmienia, a sale weselne mogą wyglądać naprawdę zjawiskowo i krzykliwie.

Jak w aranżacji wesela pomoże Ci firma Ciupagastudio.pl i co ciekawego może Ci zaoferować?

Czy słyszałeś kiedyś o dekoracji światłem? Być może na imprezach studenckich. Zwyczaj ten jednak został dość mocno rozszerzony i rzeczoną alternatywę coraz chętniej wybierają młode pary, przygotowujące się do własnego wesela. Na stronie internetowej http://www.ciupagastudio.pl/oferta dowiesz się, na czym w zasadzie ta metoda polega, oraz jak świetnie wygląda w praktyce. Na stronie firmy znajduje się bowiem galeria. Na zdjęciach widać, że mimo nadania innowacyjnego pierwiastka, sala weselna wciąż wygląda elegancko i wiele ma wspólnego z tradycyjnymi przywiązankami do aranżu tego wydarzenia. W ramach dekoracji światłem oświetlane są przede wszystkim ściany, co nadaje subtelnego charakteru całej Sali, a więc zarazem wydarzeniu, w jakim goście wówczas uczestniczą. Ma to jeszcze jedną zaletę, albowiem ułatwioną fotorelację. Zdjęcia z wesela nie są ciemne, a w zamian za to wyraźne, nasycone kolorem, życiem. Drugim elementem tegoż przedsięwzięcia jest oświetlanie parkietu – miejsca, gdzie na weselu spędza się przecież najwięcej czasu! Ciekawym urozmaiceniem, oferowanym przez firmę Ciupagastudio.pl jest tak zwany ‘’taniec w chmurach’’, co z nazwy uświadamia gości, iż można poczuć się jak na najbardziej udanej imprezie, wśród dymu!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*