Organizujemy garden party w stylu reveal party – tylko sprawdzone rady!

Narodziny dziecka to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu rodziców. Jednak trudno celebrować go rodzinnie, gdy matka jest po ciężkim porodzie. Ale już wcześniej można zorganizować imprezę, na której ogłosicie płeć dziecka. Dziś podpowiemy Wam, jak zorganizować garden party w stylu reveal party. Poznajcie nasze sprawdzone rady.

Praca, praca, praca, a może…

Cóż impreza garden party w stylu reveal party może zapewnić świetną zabawę. Jednak nie ma się co oszukiwać, organizowanie jest czasochłonne i bardzo pracochłonne. A jednak wiele osób próbuje wszystko zorganizować na własną rękę, choć potem tego żałują. W końcu organizacja takiego przyjęcia to nie tylko zakup specjalnych balonów, ale znacznie więcej. W końcu trzeba zamówić tort, słodycze, zakupić ozdoby, udekorować ogród, a przy tym jeszcze znaleźć siłę i chęci, by bawić się na takim przyjęciu. Ale przecież tak wcale nie musi być. W końcu życie należy sobie ułatwiać, a nie utrudniać i idąc tym tokiem rozumowania, warto zlecić pełną organizację przyjęcia profesjonalistom, którzy zadbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Możecie też część rzeczy zorganizować samodzielnie, a inne zlecić profesjonalistom. Firma cateringowa może zająć się przygotowaniem jedzenia, ale i słodkiego stołu. Wy zaś zadbacie o dekoracje. Ważne, abyście czerpali z tego dnia przyjemność, a nie narzekali na zmęczenie, gdyż wszystkie prace wykonaliście samodzielnie.

Małe rzeczy, a duże znaczenie

Gdy już wynajmiecie firmę, która wszystkim się zajmie, to możecie skupić się na innych rzeczach. Na pewno przyda się Wam pojemnik do przechowywani ciasta, gdzie po imprezie schowacie ciasta i ciasteczka, które przez następne dni możecie pałaszować. Ponadto pomyślcie nad tym, w którym momencie chcecie ogłosić bliskim płeć dziecka. Najlepiej nie robić tego na początku imprezy, lecz w trakcie, tak aby był jakiś przerywnik. Tutaj musicie też zdecydować, w jaki sposób chcecie ogłosić tę informację. Możecie to zrobić przekłuwając balonik, ale też poprzez kolor kremu w torcie. Jeden i drugi sposób jest efektywny. Oczywiście fajnie jeżeli i Wy nie znacie płci, bo dzięki temu będziecie mieć naprawdę miłą niespodziankę. Nie zapomnijcie też zadbać o stylizacje. Dobrze jeżeli będą do siebie pasować. Jednocześnie przyszła mama powinna ubrać sukienkę, która jest naprawdę wygodna i koniecznie obuwie na płaskiej podeszwie. Do tego nie zapomnijcie o podziękowaniu dla gości. Można zakupić makaroniki, bo nie tylko obłędnie smakują, ale też świetnie się prezentują.

Garden party w stylu reveal party – jak ograniczyć koszty?

Oczywiście jeżeli zlecicie organizowanie tego przyjęcia profesjonalistom, to sporo zaoszczędzicie…przynajmniej czasu. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że koszt imprezy może być duży. Z tego też powodu możecie nieco ograniczyć zasięg imprezy i przygotować fajne przyjęcie, ale w mniejszej odsłonie. Wystarczy tylko udekorować krzesła balonami i przygotować słodki stół. Następnie trzymając się za ręce możecie przebić balonik i poinformować gości o płci dziecka. Na końcu wszyscy jeszcze mogą wznieść za Was toast – oczywiście sokiem owocowym. Zamiast kupować podziękowania dla gości możecie każdemu spakować porcję ciasta. Rzecz jasna przyda się dekoracyjny pojemnik na ciasto. Możecie do niego załączyć jeszcze wizytówkę z podziękowaniem. Taki upominek sprawi każdemu wiele przyjemności.

Czy warto wynająć fotografa?

Wiele osób decyduje się na sesje ciążowe, wszak są świetną pamiątką. Ale czy dodatkowo warto wynajmować na to przyjęcie fotografa? Odpowiedź wydaje się oczywista i brzmi „tak”. W końcu dzięki takim zdjęciom zyskacie jeszcze lepszą pamiątkę, bo zdjęcia są naturalne i niepozowane. Po latach możecie dziecku je pokazać i opowiedzieć jak świętowaliście ten szczególny dzień. Kluczem do sukcesu jest znalezienie dobrego fotografa i o tym także nie można zapominać. Nie chodzi o to, aby obrabiał zdjęcia, lecz aby miał dużą wrażliwość, a dzięki temu uchwycił Wasze szczęście i radość z oczekiwania na dziecko. Taka sztuka nie udaje się każdemu, a jednak zdjęcia mają być pamiątką magicznych chwil, które zostały uchwycone.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*